Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ХерсON: Туризм, яхтинг, навчання, історія та волонтерство.
Añadido 14 jul. 2024

ХерсON: Туризм, яхтинг, навчання, історія та волонтерство.

@khers_on_ua
Número de suscriptores: 444
Fotos: 3,480
Videos: 322
Enlaces: 622
Descripción:
Канал про нашу команду, про розвиток півдня України, історію, туризм, яхтинг, навчання та наші проєкти Ми в Інстаграм - @khers_on Ютуб: https://www.youtube.com/@KhersONtourism/videos та https://www.youtube.com/@OleshyeClub/videos
Fuente

ХерсON: Туризм, яхтинг, навчання, історія та волонтерство. | Ви любите каву зранку? Я дуже люблю флетвайт. Це подвійна порція еспре...

Ви любите каву зранку? Я дуже люблю флетвайт. Це подвійна порція еспресо і взбите (не перевзбите) молоко. Виходить міцний смачний напій, який підіймає настрій. В аеропортах, до речі, майже ніколи не роблять флетвайт. Ну або те що вони так називають - то не то. Хороший флетвайт треба пошукати. Вважається, що батьківщина флетвайта - Австралія. Напій не такий вже й складний, щоб мати свою батьківщину, але так вважається. Ну, це якби казали, що чай з цукром всі знають, а от чай з 2 ложками цукру - народився в Шотландії. Ну таке…АлеЯкось до нас в Херсон на екскурсії приїжджав турист з Австралііі. Памʼятаю його Lada Danik влюбляла в нашу історію в природу. Це саме він сказав: «українці, ви живете в раю. Ви коли виходите на вулицю або ідете на річку з дітьми - вас ніхто не хоче вбити. Змії, павуки, крокодили, оси-мутанти, кінгуру… вони всі тебе не люблять з дитинства. А у вас добре!». Ми тоді з Ладою ще сумно посміхнулись, мов ні… «є у нас одні потвори такі, які гірші». І то ще був 2018 рік десьТак от у цього австралійця ми запитали: - Скажи, а що, справді в Австралії всі пʼють флетвайт?- ні, ти можеш пити капучино, латте, будь-що, якщо ти гламурна чіка. А якщо ти нормальна людина - ти пʼєш флетвайт. Так от! Якщо ви нормальна людина - закиньте на банку вартість флетвайту. Зазвичай це 60-120 грн. Мій друг збирає на автівку 600 000 грн. І вони вже багато зібрали. Але не вистачає. І ми з вами хочемо їм допомогти. Правда? https://send.monobank.ua/jar/29Qd8jDwE3