Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Kefir pub.
Añadido 14 jul. 2024

Kefir pub.

@kefirpub
Número de suscriptores: 319
Fotos: 1,100
Videos: 201
Enlaces: 280
Descripción:
Канал, присвячений діяльності пабу.
Fuente

Kefir pub. | 29 березня вперше у Харкові мобільний музичний колектив ІБАШ (Інструме...

Logotipo de la comunidad de telegram - Kefir pub. Kefir pub. @kefirpub
160 Vistas/Alcance 2026-03-18 10:43 Mensaje №1358
29 березня вперше у Харкові мобільний музичний колектив ІБАШ (Інструментально-Бліндажний Ансамбль Шансону) @ibash_band під керівництвом Мирослава Кувалдіна представить свій дебютний альбом «Чікі-Бум» за підтримки старих друзів пабу - гурту Зарисовка @zarisoffka_officialІБАШ— це музика, народжена війною: пісні, написані за останні два роки під час поїздок у підрозділи та живого спілкування з військовими. В ній поєднуються фронтовий гумор, іронія, джазово-шансонні інтонації та дуже пряма, чесна мова про реальність, у якій ми всі живемо.Своїми виступами ІБАШ ставлять на меті зблизити світи військових і цивільних. Музиканти ІБАШ — це 4 військовослужбовця (гітара - Мирослав Кувалдін, бас - Андрій Кохан, саксофон - Ярослав Ніколаєнко, труба - Павло Дідківський) і одна цивільна співачка та піаністка Юлія Франц. Їхні концерти — не просто виступи, а спільний досвід, де сміх і напруга, пам’ять і підтримка існують одночасно.В лютому 2026 року вийшов дебютний альбом колективу, пісні з якого можна буде почути під час живого виступу. https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/8098/Мирослав Кувалдін & ІБАШ. «Чікі-Бум». Світла музика темних часів.