Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - думками навиворіт
Añadido 14 jul. 2024

думками навиворіт

@kdpom
Número de suscriptores: 359
Fotos: 25,500
Videos: 3,800
Enlaces: 5,490
Descripción:
ㅤㅤ27.02.2024 — 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁 бубусята's & stt.art @hamiport ⑅ @st4rwbby !
Fuente

думками навиворіт | окей, я вже давно не писала українською бо давно пішла з укр вірту, ал...

Logotipo de la comunidad de telegram - думками навиворіт думками навиворіт @kdpom
148 Vistas/Alcance 2025-10-01 21:03 Mensaje №117599
окей, я вже давно не писала українською бо давно пішла з укр вірту, але лол, не знаю де можно ще анонімно попросити ради, тому вибачаюсь за помилки і т.д.меня симпатизує один хлопець, мені спочатку подобалась його зовнішність, коли ми не були знайомі, а потім він сам познайомився зі мною і ми гуляли і він неймовірно цікавий, я відчуваю себе в безпеці поруч з ним, вислуханою, в нас одразу знайшлась спільна мова, ми поїхали з ним в шкільний табір і там ми часто гуляли в одній кімнаті, я з ним часто обімаюсь, хожу курити і я знову пішла з ним обіматись і не знаю як, але ми почали чипати один одного і я стала трохи обурюватись на нього і він сказав "я також тебе люблю" (або можливо кохаю, це було на англ) але потім він став також обімати іншого хлопця, я бачила, що вони часто разом і спитала чи вони разом, він не дав відповідь, типу він став казати шось про позиціі і що не хоче говорити з ним про це і бебе, факт в тому, що вони не офіційно, але потім ми майже поцілувались і він став ще ближче до мене, а до того хлопця навпаки погано і я не розумію, що роботи і чи це взаємно..що б ви робили на моєму місці?