Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - KDK
Añadido 14 jul. 2024

KDK

@kdk_ua
Número de suscriptores: 2 949
Fotos: 1,130
Videos: 241
Enlaces: 1,180
Descripción:
Канал ютуб-проекту «Клуб диванних критиків» https://www.youtube.com/@kdk
Fuente

KDK | Андрій Сеньків:Думав, думав, шо написати за підсумками вчорашнього мат...

Logotipo de la comunidad de telegram - KDK KDK @kdk_ua
5 300 Vistas/Alcance 2024-09-11 05:58 Mensaje №1318
Андрій Сеньків:Думав, думав, шо написати за підсумками вчорашнього матчу і ще більше утвердився в думці, що Реброву потрібно йти.1⃣ Бо не у гравцях справа - 6 замін порівняно з грою з Албанією. Стало краще, але не настільки, щоб виграти у кризової Чехії. Чехи зробили ті ж 6 змін порівняно з грою з Грузією - різниця з тією поразкою у них колосальна, стало набагато ліпше. А у нас гравці інші - а віз і нині там. Хто винен?2️⃣ На прес-конференції після матчу Ребров не виглядав людиною, в якої щось не виходить, щось її мучить, їй незручно, яка розуміє, шо погано виконує свою роботу. Хамство на місці, закочування очей та іронічні усмішки - теж. Як людина може робити нормальні висновки з невдач, якщо не бачить в цих невдачах себе? 3️⃣ Про найгірше. Перед матчем не покидало відчуття - на це буде тяжко дивитися. Після матчу не покидало відчуття - ну та, знов програли, знов відмучили, все як завжди. І оце апатичне відчуття, оця байдужість - це найгірше, шо може трапитися з тими, кому не пофіг на національну збірну. Для чого нам взагалі така команда і що зробити, щоб відновити той зв‘язок?Відповідь в мене тільки одна - Ребров має піти.