Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - KDK
Añadido 14 jul. 2024

KDK

@kdk_ua
Número de suscriptores: 2 949
Fotos: 1,130
Videos: 241
Enlaces: 1,180
Descripción:
Канал ютуб-проекту «Клуб диванних критиків» https://www.youtube.com/@kdk
Fuente

KDK | Ділюсь першими враженнями від нашої армії після тижня в учєбці.✅ Де са...

Logotipo de la comunidad de telegram - KDK KDK @kdk_ua
5 200 Vistas/Alcance 2024-07-31 08:48 Mensaje №1306
🫡 Ділюсь першими враженнями від нашої армії після тижня в учєбці. Де саме вчусь – розповісти не можу з міркувань безпеки. В цьому місті є команда УПЛ. Але потрапити на матч – нереально. Звідси нікого не випускають і нікого лівого не пускають. Навчання тільки почалося, наразі з фізухою (щоденні зарядки з пробіжкою, наряди і тд) справляюсь навіть зі своєю хворою спиною, ще й ввечері додатково бігаємо з пацанами в броніку і підтягуємось. Більшість народу тут – на позитиві, відкриті, ініціативні, це дуже допомагає зі злагодженням. І часто створює атмосферу якогось дитячого табору😆 Контингент дуже різний – багато дядьків 50+, але і пацанів до 30 вистачає. Регіони представлені майже всі, але харківян чомусь найбільше. Що цікаво, в нашому взводі вчаться і жінки – БЗВП проходять абсолютно всі, навіть майбутні бухгалтери ЗСУ. Забезпечення – дуже пристойне, видали все необхідне, навіть тапочки і посуд. Купа речей, які я привіз з собою, можна було не тарабанити. Звісно, не все найкращої якості чи ідеального розміру, тому можна докупити альтернативу і доставити через Нову пошту. Кормлять… терпимо, скажем так. Хто памятає шкільне харчування 90-х, той з голоду не помре. Але чому найелементарнішу річ в армії доводиться терпіти – для мене загадка. Невже так важко готувати хоча б на рівні Пузатої Хати? Командування максимально адекватне – я навіть не очікував, що все буде настільки по-людськи. Ніякого совка, ніхто не зайобує буквоїдством, не принижує, не знущається, за можливості дозволяють відпочивати і радувати себе ніштяками. Після присяги, наприклад, ми влаштували солодкий стіл, а на днях один наш чувак виставився кавунами. Звісно, коли якийсь довбойоб засрав всю парашу, то піздюлєй ми відхватили всі😆 По-людськи – не означає, що дисципліни немає взагалі. Найгірше – сон в компанії десятків мужиків. Всі штиняють, пердять, кашляють і, звісно, хроплять. Іноді здається, що живеш в плацкарті поїзду на Солотвино😆 З футболу поки встигаю дивитись все найголовніше – Динамо, Полісся, всі матчі олімпійської збірної. Але я тут ледь не один такий на всю роту – народу по-барабану той футбол. Це дуже показово і трохи опускає на землю.Далі буде…