Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Блог Галини Казначей
Añadido 06 dic. 2025

Блог Галини Казначей

@kaznacheyhalyna
Número de suscriptores: 2 381
Fotos: 410
Videos: 3
Enlaces: 243
Descripción:
Експерт з трудового законодавства, оплати праці та військового обліку. Тут: ✅ алгоритми; ✅ чек-листи; ✅ тести; ✅ аналітика. Пояснюю складне просто. Без паніки — тільки правильні рішення.
Fuente

Блог Галини Казначей | Чи виникає обов’язок подання звіту про нарахування, обчислення і сплат...

Logotipo de la comunidad de telegram - Блог Галини Казначей Блог Галини Казначей @kaznacheyhalyna
2 290 Vistas/Alcance 2026-05-14 11:04 Mensaje №754
Чи виникає обов’язок подання звіту про нарахування, обчислення і сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю у разі якщо середньооблікова кількість штатних працівників облікового складу менше 8 осіб або перевищує 8 осіб, але норматив працевлаштування осіб з інвалідністю виконано і внесок не нараховується? От в і ЗІР вже є відповідь на це запитання. (запитання-відповідь у ЗІР)👉Відповідь ДПС Так, звітність про нарахування, обчислення та сплату внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю подається як роботодавцями, так і платниками внеску.❗️Позиція автораЯ схиляюся до того, що звітувати мають усі роботодавці, які зобов’язані виконувати норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.На вебінарах я допускала дещо інший підхід, ніж в ДПС: якщо середньооблікова кількість штатних працівників менша ніж 8 осіб, такі роботодавці звітність подавати не повинні.Але тут виникає практичне питання: як роботодавець підтвердить контролюючому органу, що він не зобов’язаний сплачувати внесок, якщо звітність не подана?Адже десь потрібно показати і виконання нормативу, і відсутність обов’язку зі сплати внеску.Тому, на мою думку, на практиці цей звіт подаватимуть усі роботодавці, які підпадають під норматив, а не лише ті, хто його не виконав, і мають сплатити внесокІ так, форми звіту досі немає.