Fuente
Кажани і Спасібо житєлям тєхаса, за прєзідєнта підораса. ПОШИРЮЙТЕ ЗБОРИ | Я писав дуже великий пост який скотився у ниття від невдач у житті які...
71 Vistas/Alcance
2026-01-25 17:06
Mensaje №2057
Я писав дуже великий пост який скотився у ниття від невдач у житті які не дають мені забути все що я не можу забути, але першопочатковою темою цього посту була інша річ, тож давайте про неїЦей канал був створений як прікол, мем смєхуятіна якщо так буде зручно, для того аби постити хєрню. Більш конкретно він створився в часи меморобні і мав назву "Крінжоробня хейтспіч" на аві якої була нашивка ПВК Вагнера де замість черепу було те саме око як на обкладинках перших пісень хейстпіч. Це тоді ще Прігожин на москву пішов, а на мене пішов срач за те що я придумав таку хуйню. Тоді ми з Дионісом видалили мем а я записав відеовибачення, але от сама ідея створити тгк де буде повна хуйня тоді не зникла, обкладинка тоді була вродє змінена і за ідеєю в цей самий канал мали викладатися неопубліковані в мемробню мєми.(Тобто всі меми Андрєєва які він робив під кислотою. Чи лірикою, забув як називаються ті ліки). Це ще ті часи коли Андрєєв не був скуфярой якого знає все командування Херсону, а просо чуваком з чатіку. Так чи інакше коли він став адміном меморобні разом з Олєжей, в мене з'вились браві поплічники, так би мовити моя окрема команда з якою ми єбали. Чудові часи, шкода лиш швидко закінчились, меморобня тоді померла а в нас була мотивація, тож переформатування і минула ідея Андрєєва зробити з мого голосового повноцінну пісню нікуди не ділась. Так тоді і зародився кажан і нунчаки. Ми були їбанутими, максимально, і я не жалію ні дня про це. Буду горіти в пеклі але бля за які меми. Зараз в США вже популярні праві, нажаль в Україні досі ліваки сперечаються чи не був жарт по тварин і твіттер образливим для тварин з якими порівняли твіттерських, але то таке. Повертаючись до теми, гурт офіційно завершив свою кар'єру ще десь в 24му році на пісні "Це просто спизжений трек". Неймовірно гарний текст, неймовірне уйобіщне зведення і не попадання в такт і ритм, та все ж деякі моменти звідти мені подобаються. Після нього ще влітку було "Стріляти" про УПЦ МП, просто гарна пісня.Але зараз 2026й рік, Андрєєв має бажання писати треки тіки в стані алкогольного сп'яніння або коли вже дуже пиздує. Олєжа певно зайнятий власним життям через що ми з ним не контактуємо. Я чесно сподіваюсь що в нього все в житті заєбісь, бо це неймовірна людина яка змогла змінити себе в кращу сторону за відносно короткий період, мега базюк. Про себе я нічого не скажу, за ці 3 роки єдине що сталось так це я собі комп купив. Ніяких нових знань, проектів, тільки безкінечна фрустрація і гниття в умовах медичних, сімейних проблем які породжують стійке бажання... Так стоп! Відволіклись.Загалом канал не має користі. Ми якось Сатурн закинули аби вона постила збори щоб може хоч хтось з вас подумав задонатити на армію, але зборів немає. Сподіваюсь вона це не закинула, бо її справа була дуже корисною а вона взагалі базючка уберменш (не плутати з унтерменшами). Андрєєв теж збори не робить, або робить але на якісь інші аудиторії, я від нього особисто ніхєра по темі не чую, може це вже держ таємниця, я в такі справи не лізу. Тож основна тематика каналу мертва, канал мертвий, питання нахєр він треба? Архів? Я можу створити якийсь окремий канал "Кажан і Нунчаки архів" де просто кину всі треки і кліпи та й все. Якась пам'ять про минулі часи? Нагадайте, як часто ви переглядаєте старі фотки на телефоні? Отож бо і воноТож, можливо звісно зі стратегічних причин канал буде залишено якщо з ОП поступить тємнік, але в цьому році я остаточно планую із ним покінчити, це все дуже було весело, але історія має початок а має і кінець