Fuente
✙ Офіцер 81 ДШВ ЗСУ✙ | Хочу сказати кілька слів тим, хто тримає наш фронт не на передовій, а ...
493 Vistas/Alcance
2025-12-05 10:42
Mensaje №5728
Хочу сказати кілька слів тим, хто тримає наш фронт не на передовій, а в тилу. Тим, хто часто без жодної гучної реклами, без офіційних посад і без обов’язку, але з величезним серцем робить те, що рятує життя.Волонтерські організації - ви наша невидима броня.Коли нам потрібні тепловізори - ви знаходите.Потрібні дрони - ви передаєте.Потрібно елементарне спорядження - ви вже в дорозі.І я бачу, як хлопці посміхаються, отримуючи те, що допоможе їм вижити та виконати завдання. Це не просто «пакунок допомоги» - це відчуття, що про нас пам’ятають, що ми не самі.Держава, звичайно, мала б забезпечувати всім необхідним. І, може, колись так і буде… Але поки що найбільш оперативна, точна та реальна підтримка приходить саме від вас - людей, які не чекають наказів і дозволів, а просто роблять.І хоч між рядків багато невимовленого, головне тут - подяка.Подяка за кожну копійку, кожен переданий прилад, кожну хвилину вашої роботи й віри в нас.Ви робите те, що здається дрібницями, але ці «дрібниці» щодня рятують українських солдатів.І це безцінно. 🙏🏻❤️🔥