Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Карпати Львів
Añadido 14 jul. 2024

Карпати Львів

@karpatylviv
Número de suscriptores: 3 023
Fotos: 4,150
Videos: 119
Enlaces: 479
Descripción:
🦁 Телеграм-канал вболівальників львівських «Карпат». ⚽️ Співпраця - @romberg
Fuente

Карпати Львів | Колишній заступник гендиректора «Карпат» Олег Авдиш прокоментував своє...

Logotipo de la comunidad de telegram - Карпати Львів Карпати Львів @karpatylviv
1 990 Vistas/Alcance 2026-01-05 14:18 Mensaje №4254
Колишній заступник гендиректора «Карпат» Олег Авдиш прокоментував своє неповернення в Україну після закордонних зборів взимку 2025 року.По-перше, хочу подякувати футбольному клубу «Карпати», президенту та генеральному директору за можливість працювати в такому великому проєкті. Я дійсно вважав це за честь. І ці півроку, в які я поставив на паузу свою менеджерську діяльність та бізнесові справи, я дійсно був дуже щасливий у «Карпатах». І той колектив, який у нас підібрався, це була справжня дрімтім.По-друге, з 2022 року, коли почалось повномасштабне вторгнення, я знаходився в Києві і нікуди не думав їхати з України на постійній основі, хоча мав багато можливостей. Я виїжджав за кордон декілька разів і завжди повертався в призначений термін.Хочу припинити всі спекуляції на тему свого виїзду. Під час зборів сталися особисті обставини, про які я зараз не можу і не маю права говорити. Вони не стосуються футболу, суб’єктів футболу та якихось футбольних скандалів. Це стосується виключно мого особистого життя. І певні речі я зараз не можу розголошувати.Я хотів би подякувати всім, хто утримався від коментарів, аналізу та спекуляцій щодо мого неповернення. А всім, хто не зміг цього зробити, і всім хто висував багато версій, я хотів би сказати, що я однозначно повернуся.Після свого повернення, як тільки в мене буде така можливість, і коли мені життєві обставини дозволять, я обов’язково особисто прокоментую і розмовім всі причини. І тоді, можливо, комусь стане соромно за ті речі, які вони казали.