Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 15 бригада НГУ | "КАРА-ДАГ"
Añadido 06 dic. 2025

15 бригада НГУ | "КАРА-ДАГ"

@karadag15brop
Número de suscriptores: 2 280
Fotos: 710
Videos: 168
Enlaces: 174
Descripción:
15-та бригада оперативного призначення НГУ ім. героя України лейтенанта Богдана Завади
Fuente

15 бригада НГУ | "КАРА-ДАГ" | Сьогодні працюю на Донеччині.Представив нових керівників регіональних ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 15 бригада НГУ | "КАРА-ДАГ" 15 бригада НГУ | "КАРА-ДАГ" @karadag15brop
985 Vistas/Alcance 2026-04-08 14:15 Mensaje №916
Сьогодні працюю на Донеччині.Представив нових керівників регіональних управлінь Нацполіції та ДСНС.🚓 Поліцію Донеччини очолив Микола Матвієнко. 🆘 Обласне управління ДСНС - Яків Немикін.Обидва багато років служать в Донецькій області та добре знають виклики регіону.Ключові завдання: - безпека людей - швидке реагування на загрози- збереження особового складу- чітка взаємодія з місцевою владою та складовими Сил безпеки й оборониПровів оперативну нараду з командирами бойових підрозділів Національної гвардії, Держприкордонслужби та поліції. Про ситуацію на напрямках доповів командир 1-го корпусу НГУ «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко. Обговорили бойову обстановку, забезпечення і потреби підрозділів.Лише за березень підрозділи 1-го корпусу НГУ «Азов» знешкодили понад 2800 окупантів, збили понад 5 тисяч ворожих безпілотників, уразили більше 90 артилерійських систем і понад 400 одиниць техніки противника.Окремо - зустріч із керівництвом області та прифронтових громад. З початку квітня росіяни обстріляли Донеччину більш як 120 разів: 19 людей загинули, ще 47 отримали поранення. Тож головними безпековими викликами залишаються захист цивільних і евакуація з небезпечних районів.Донеччина переживає вкрай складні часи. Ворог щодня б’є по цивільних, руйнує інфраструктуру, намагається зламати життя людей.Але поліцейські, рятувальники, наші сервісні підрозділи - усі залишаються тут. Поруч із людьми. І продовжують працювати. Жоден російський дрон, ракета чи авіабомба не знищать нашу єдність. Вдячний кожному за службу!