Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 15 бригада НГУ | "КАРА-ДАГ"
Añadido 06 dic. 2025

15 бригада НГУ | "КАРА-ДАГ"

@karadag15brop
Número de suscriptores: 2 280
Fotos: 710
Videos: 168
Enlaces: 174
Descripción:
15-та бригада оперативного призначення НГУ ім. героя України лейтенанта Богдана Завади
Fuente

15 бригада НГУ | "КАРА-ДАГ" | Сьогодні працюю на сході України.Донеччина і Харківщина - під постійни...

Logotipo de la comunidad de telegram - 15 бригада НГУ | "КАРА-ДАГ" 15 бригада НГУ | "КАРА-ДАГ" @karadag15brop
670 Vistas/Alcance 2025-12-16 15:39 Mensaje №713
Сьогодні працюю на сході України.Донеччина і Харківщина - під постійними ударами ворога. Та водночас - під стійким захистом наших незламних людей.🔍ХарківщинаПро оперативну обстановку на лінії фронту доповіли командир 2-го корпусу НГУ «Хартія» Ігор Оболєнський та керівник Східного регіонального управління Держприкордонслужби Олександр Птиця.Куп’янський напрямок залишається одним із ключових - саме тут ворог намагається реалізувати свої наступальні плани. Успішна операція «хартійців» спільно із суміжними підрозділами Сил оборони з деблокування Куп’янська - результат чіткого планування та професійних дій. Саме так і виглядає ефективна військова робота.Евакуація із небезпечних громад - у посиленому режимі. Наближаємо сервіси: мобільні підрозділи Міграційної служби та сервісних центрів працюють там, де найбільший запит.🔍ДонеччинаЗаслухав доповіді командування бойових підрозділів. Основна - від командира 1-го корпусу НГУ «Азов» Дениса Прокопенка. Їхні підрозділи тримають надскладні ділянки фронту. Щодня - конкретний результат і відчутні втрати ворога: у середньому до 500 осіб піхоти противника щодоби.Результативно працюють і підрозділи безпілотників. Лише «Фенікс» прикордонників у грудні знешкодив понад 1000 окупантів, уразив майже 400 одиниць роботизованих систем та логістичного транспорту ворога.На базі поліції Донецької області сформовано антидронові групи. За два місяці вони знешкодили понад 900 ворожих БпЛА.❗️Обговорили із командуванням корпусів НГУ важливе питання забезпечення наших бойових підрозділів. Ефективні результати можливі за наявності ресурсів. Тож потреби на наступний рік сформовані - МВС працює над їх забезпеченням.Приємно було потиснути руку й вручити нагороди тим, хто обороняє, наступає, рятує, евакуйовує, тримає тил і фронт.Саме ці люди - міцні та незламні - є нашою головною гарантією безпеки.Вдячний кожному за службу.Працюємо. Тримаємо позиції.