Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income
Añadido 06 ene. 2025

Karabin Income

@karabinincome
Número de suscriptores: 23 564
Fotos: 2,650
Videos: 432
Enlaces: 1,910
Descripción:
Тут не кнопка бабло. Для мене краще без золотих гір і довше, ніж 10 іксів за місяць і всеодно злити Посилання для друзів https://t.me/karabinincome Founder: @KarabinJeka Менеджер: @optar_cpa @Vtlikkjr
Fuente

Karabin Income | Тримаю в курсі по ботах. 🤖Ринок у нас зараз майже стоїть на місці, але...

Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income Karabin Income @karabinincome
3 070 Vistas/Alcance 2026-03-12 10:14 Mensaje №4289
Тримаю в курсі по ботах. 🤖Ринок у нас зараз майже стоїть на місці, але боти все одно потрохи фіксують прибуток. І це не просто так.Коротко поясню чому.У ботах стоять сітки — наприклад 30, 45 або навіть 90 рівнів.На кожному рівні бот робить свою дію:якщо ціна падає — докупляє,якщо росте — продає.І так може робити десятки або навіть сотні угод.Тому навіть коли ринок просто ходить туди-сюди або стоїть у боковику —бот все одно фіксує маленькі прибутки. Неважливо, що іноді є просадка по позиції —зафіксований grid-прибуток все одно накопичується.Поки що залишаю два бота:• спотовий• лонговий по ETHШорт-бота поки не даю.По простій причині: якщо ринок різко піде вверх, шорт може тягнутися до тих пір, поки не дійде до ліквідації.А з лонгом ситуація більш контрольована.Навіть якщо ETH сильно просяде — умовно до 800–1000$, це все одно не критично для довгострокового бота.Тому поки дивимось більше в сторону лонгів.І ще важливий момент.Зараз проходжу серйозний курс по трейдингу (не інфо-циганщина).Моя задача — краще розуміти ринок, бачити тренди і знаходити більш точні моменти для запуску ботів, щоб вони працювали в максимально вигідних позиціях.Щоб боти заробляли, а не я сидів біля графіків.⚡️Якщо комусь цікаво подивитись або пройти його дешевше — напишіть мені в особисті, підкажу.Залишаю готові налаштування ботів.Просто переходите по посиланню,копіюєте бота і запускаєте в один клік.👇Спотовий grid bot по монеті Hypehttps://share.pionex.com/a/2kujhayh?l=ruФьючерсний grid bot по ETH https://share.pionex.com/s/c7tte42h?l=ruЗаходьте на мінімалку, щоб не труситись за кожну просадку)