Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income
Añadido 06 ene. 2025

Karabin Income

@karabinincome
Número de suscriptores: 23 564
Fotos: 2,650
Videos: 432
Enlaces: 1,910
Descripción:
Тут не кнопка бабло. Для мене краще без золотих гір і довше, ніж 10 іксів за місяць і всеодно злити Посилання для друзів https://t.me/karabinincome Founder: @KarabinJeka Менеджер: @optar_cpa @Vtlikkjr
Fuente

Karabin Income | Ще один плюс по боту(Скріни прибутку підписників👆)Мені колись написали...

Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income Karabin Income @karabinincome
4 190 Vistas/Alcance 2025-12-07 20:38 Mensaje №4007
🤑 Ще один плюс по боту(Скріни прибутку підписників👆)Мені колись написали в TikTok:«Жека, я сам більше зароблю на ф’ючерсах ніж той бот»Можливо. Але питання не в одній угоді, а в дистанції.Бо яка різниця, що ти робиш +20–30% за трейд, якщо потім все одно зливаєш депозит? А тепер проста логіка по боту: ▫️ нічого не робиш → тобі капають гроші ▫️не сидиш цілими днями над графіками ▫️не гориш нервами ▫️головне — депозит ціліший, ніж у більшості трейдерівТак, хтось колись зробив +100% за угоду…Але всі такі угоди — це ризик, і майже всі такі люди потім зливаються. Це просто питання часу.Щодо бота:60% річних на повному пасиві — це вже занадто шикарно.І він це робить в максимально безпечних налаштуваннях не один рікНаступний крок — диверсифікація і покращення інструменту щоб прибуток не стояв навіть під час довгих просадок і щоб в нас були різні шляхи закривати угоди в +Якось так🍸 Мова йде не тільки про нашого бота, це взагалі про інше мислення. Люди хочуть все і одразу. Хочуть 30% в місяць, і влазять в піраміди, які їм це обіцяють. Просто потрібно зрозуміти - навіть 30% в рік, це вже єбать як нормально, просто порахуйте скільки у вас буде через 5 років, якщо кожен прибуток реінвестувати. Складний відсоток йопта🤫 Налаштувати бота ⬅️ Всім гарного вечора😘