Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income
Añadido 06 ene. 2025

Karabin Income

@karabinincome
Número de suscriptores: 23 564
Fotos: 2,650
Videos: 432
Enlaces: 1,910
Descripción:
Тут не кнопка бабло. Для мене краще без золотих гір і довше, ніж 10 іксів за місяць і всеодно злити Посилання для друзів https://t.me/karabinincome Founder: @KarabinJeka Менеджер: @optar_cpa @Vtlikkjr
Fuente

Karabin Income | Трохи користі для вас😘 📊 Як зрозуміти, скільки може коштувати монета і...

Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income Karabin Income @karabinincome
4 800 Vistas/Alcance 2025-09-21 16:25 Mensaje №3758
Трохи користі для вас😘 📊 Як зрозуміти, скільки може коштувати монета і звідки взагалі взялась ціна на монету. (Є, новачки, які не знають. Тож старічки не пипєндрюйтесь) Формула дуже проста:Капіталізація = Ціна монети × Кількість монет в обігу➡️ Щоб знати капіталізацію, беремо ціну монети і множимо на кількість усіх монет, які знаходяться в обігу. (Кількість всіх випущених в обіг монет, це називається саплай)➡️ А щоб дізнатися ціну монети, робимо навпаки:Ціна = Капіталізація ÷ Кількість монет.🧮 Приклад з XRP (Деякі люди, чекають, що ціна за 1 монетуХRP буде 100$) Давайте порахуємо що для цього потрібно. В обігу приблизно 55 мільярдів монет. • Якщо 1 XRP = 1 $, то капа буде:1$ × 55млрд монет = 55 мільярдів $ капа • Якщо 1 XRP = 10 $, то:10$ × 55млрд монет = 550 мільярдів $ капа • Якщо 1 XRP = 100 $, то:100 × 55млрд монет = 5,5 трильйона $ Капа🤯(!).🤔 Чому це важливо знати?Для порівняння: • Уся крипта зараз ≈ 4 трильйони $. Тобто, щоб XRP коштував 100 $, потрібно, щоб у нього зайшло більше грошей, ніж у всю крипту разом і навіть більше, ніж у найбільшу компанію світу NVIDIA. Це виглядає нереально. Висновок • Ціна монети сама по собі нічого не значить. • Головне — це кількість монет і капіталізація. • Завжди рахуйте, чи реально, щоб у монету зайшли такі гроші.Як вам таке? Цінно? Корисно?😍