Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income
Añadido 06 ene. 2025

Karabin Income

@karabinincome
Número de suscriptores: 23 564
Fotos: 2,650
Videos: 432
Enlaces: 1,910
Descripción:
Тут не кнопка бабло. Для мене краще без золотих гір і довше, ніж 10 іксів за місяць і всеодно злити Посилання для друзів https://t.me/karabinincome Founder: @KarabinJeka Менеджер: @optar_cpa @Vtlikkjr
Fuente

Karabin Income | Хочу поділитись важливою думкою. В крипті (та й у житті загалом) не мо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Karabin Income Karabin Income @karabinincome
3 600 Vistas/Alcance 2025-09-11 17:17 Mensaje №3711
💡Хочу поділитись важливою думкою. В крипті (та й у житті загалом) не можна робити ставку лише на один спосіб заробітку. Будь-що може піти не так, а нам хочеться відчувати себе в безпеці, правда?)Навіть на тій, як ми думаємо, «стабільній роботі» нас можуть виперти скоротити і забути через день. Виходить наше «стабільне майбутнє» тримається на настрої нашого шефа?))) Я впевнений, що ви про це все знаєте, але в голові у деяких, все розсіяно і хер пойми з чого почати. Це нормально👌 Пишу про свою ситуацію і щиро вірю, що ви всі так можете робити і навіть краще🤞❗️Одразу скажу, більшість ніш потребують грошей/вкладень. Для того щоб наші гроші робили нам ще гроші - потрібні гроші😅 Круто да? В нас є торговий бот , який приносить стабільний пасив з мінімальними ризиками. Це вже перший інструмент (Тут потрібні гроші) будуть ще спотові боти Є мій Telegram-канал , який теж дає прибуток і тримається на більш-менш стабільному рівні. (Тут гроші не потрібні. Тут головне щоб ви щось вміли робити і показували це. На кожного автора знайдеться своя аудиторія ) Є спотова торгівля . (По фьючерсам, я зрозумів для себе, що це поки не моє, бо я не справляюсь з емоціями , але у вас може вийти ) Я ще й влаштувався на роботу , щоб ще більше вкладати в пасивний дохід і прискорити свій шлях до свободи) І ось що виходить: $ з торгового бота, $ з каналу, $ з партнерки якоїсь, $ з ютуба, $ з роботи, і прикиньте 50% реінвестувати. Як думаєте, коли настане успіх? Думаю швидше ніж у 99% населення землі) Ну все, я виговорився) Зніму завтра відео з підрахунками - скільки потрібно грошей і часу, щоб отримувати 1000$ в день на повному пасиві. Хочете? Не боїтесь цифр?🤭