Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - KAPLUNOFF | ЯК ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ
Añadido 06 dic. 2025

KAPLUNOFF | ЯК ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ

@kaplunoffcom
Número de suscriptores: 835
Fotos: 397
Videos: 3
Enlaces: 142
Descripción:
Канал Дениса Каплунова. Як продавати, вести переговори та спілкуватися з клієнтами, щоб зростати на ринку та заробляти в 2-5 разів більше, ніж сьогодні. HIGH-LEVEL.
Fuente

KAPLUNOFF | ЯК ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ | CHATGPT, НАПИШИ ЯК КАПЛУНОВ»Це фраза, від якої GPT чемно посміхається ...

Logotipo de la comunidad de telegram - KAPLUNOFF KAPLUNOFF | ЯК ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ @kaplunoffcom
236 Vistas/Alcance 2025-12-08 07:07 Mensaje №491
«CHATGPT, НАПИШИ ЯК КАПЛУНОВ»Це фраза, від якої GPT чемно посміхається — і чемно провалюється. Бо написати «як хтось» не означає мислити «як хтось».Лише 5% людей вміють писати за допомогою ШІ… з 82%, які вже пишуть завдяки ШІ.ШІ не вирівняв шанси. Він їх загострив. Сильні стали ще сильнішими, а слабкі — ще видимішими. Просто люди не вчаться працювати з ШІ. Не вчаться вдосконалювали свого ШІ-агента з копірайтингу. Якщо раніше ваш текст міг виділитися стилем, глибиною чи формулюваннями, то тепер ви конкуруєте не лише з людьми, а й з людьми, озброєними ШІ.І тексти стали… ОДНАКОВИМИ. Причому однаково безликими. Це впадає в око. Лише 5% працюють з ШІ круто. Бо вони точно розуміють, ЩО ТАКЕ КОПІРАЙТИНГ. А не просто «Напиши текст» — так вчиняють лише заручники кнопки «згенерувати». ШІ дав хибну картину: якщо людина до цього не любила чи не вміла писати, то відтепер завдяки ШІ вона перетворилась на геніального автора. Хибна думка. Сучасні ШІ-профі постійно прокачують власні знання з написання, щоби прокачувати свого ШІ-агента. Вони, як-то кажуть, розкривають його потенціал. «Мене влаштовує, як пише мій ШІ-агент». Ось таке чую.І що? Мене теж влаштовує. Проте я ж не зупиняюсь. Кожен текст міг би бути ще глибшим. Не «штучним». А чи налаштований ШІ-агент писати для розумних людей? Для тих, хто вже використовує ШІ? Є такий рівень — БАЗОВИЙ. Іншими словами «середній». Безликий. Прісний. Я про інший рівень — вищий. Преміальний. Саме тому зараз збираю мінігрупу ШІ-ентузіастів, які хочуть ще потужніше прокачати свого «агента» (заодно й себе) у створенні дописів для соцмереж. Знаю, багато людей командують своєму «чатику» — «Напиши як Каплунов», бо розуміють мій доробок і внесок в індустрію. Вони навіть додають мої тексти як референси. Просто ваш ШІ-агент це не розуміє, поки я сам його не навчу. Бо йому треба не форма, а зміст. Це якщо ваша мета — вищий рівень за БАЗОВИЙ. Вищий за «народну версію». Легке метафоричне порівняння: ви хочете просто бринькати на гітарі чи хочете грати майстерно? Починаємо за тиждень. Грати не ноти, а музику. Не просто музику, а створювати шлягери. Кілька місць ще є. Велкам. Пишіть — надам деталі. P.S. Ваш ШІ-агент здатен писати геніально, а не «нормально».