Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - kalidor.rv
Añadido 14 jul. 2024

kalidor.rv

@kalidorrv
Número de suscriptores: 2 055
Fotos: 15,500
Videos: 3,820
Enlaces: 6,200
Descripción:
Українцям треба триматися купи!❤️ СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ 🇺🇦
Fuente

kalidor.rv | путін це остання людина, якій потрібен кінець війни.В російській імпер...

Logotipo de la comunidad de telegram - kalidor.rv kalidor.rv @kalidorrv
235 Vistas/Alcance 2025-08-18 20:20 Mensaje №37882
путін це остання людина, якій потрібен кінець війни.В російській імперії кожного разу після закінчення війни і повернення солдатів з фронту піднімалась хвиля путчів, заколотів і революцій.▫️ В 1825 році так зване повстання декабристів влаштували військові, які повернулись з Європи після того, як перебували там в складі окупаційних частин в результаті розгрому Наполеона.▫️ В 1905 році перша російська революція - після російсько-японської війни.▫️ В 1917 році, після скорочення участі росії в Першій Світовій і повернення військ з окопів, - жовтневий заколот в Петербурзі.▫️ Радянська влада нібито добре вивчила цей урок історії та максимально довго не повертала війська з окупованих і «звільнених» частин Європи після Другої Світової. Ще й влаштувала Холодну війну, затримавши радянських солдатів в Європі на десятиліття.▫️ Але, зрештою, цей номер не пройшов. І розпад радянського союзу невипадково розпочався після повернення з Афганістану радянських військ в 1989 році.▫️ Репетицією того, що може статися в разі вивільнення навіть кількох тисяч підготовлених російських вояків, став похід Пригожина на Москву і реальна загроза зміни влади.А тепер уявіть, що станеться, якщо сімсот тисяч навчених і наглухо відморожених окупантів, які отримували десятки тисяч доларів, повернуться до росії, - без захмарних зарплат, без «губернаторських» доплат, без соціальних пакетів.Тому путін і надалі буде робити все можливе, щоб продовжувати війну. Бо він прекрасно розуміє, що це вже не про Україну, а про його власне виживання.Підкажіть це і Трампу, будь ласка.