Fuente
Антигуманістичне гатіння | Пані та панове, Потіку сьогодні не буде. Довбойоби-росіяни, які відріз...
12 800 Vistas/Alcance
2025-11-19 15:53
Mensaje №1389
Пані та панове, Потіку сьогодні не буде. Довбойоби-росіяни, які відрізають собі пісюни, – це, звичайно, добре і весело, але, враховуючи новини з Тернополя, де вони вбили 25 людей (і розбір завалів триває), це буде недоречно. Але хочемо подякувати, що ви активно долучилися до збору Руху VETERANKA для медикинь Куби та Аляски. Загалом вдалося зібрати ✨1 023 485 гривень✨Додаємо результати розіграшу айфона 17, “Книги Еміля” Ілларіона Павлюка з автографом, а також трьох одиниць кастомного мерчу від VETERANKA.А ще маємо новий збір – разом із фондом Притули збираємо на РЕБи для спецпідрозділу активних дій KRAKEN ГУР МО. З вас донат х200 на цю банку:https://send.monobank.ua/jar/2z9gkG5Lrbа ми 26 листопада на Потіку розіграємо два призи. За перше місце — ті самі кастомні навушники Apple AirPods Max. За друге – ще одну “Книгу Еміля” Ілларіона Павлюка з автографом. Це остання з тих, що нам підігнав пан Ілларіон, тож не проґавте.Вдячні за вашу підтримку. Любимо вас. Тримайтесь. Побачимось наступної середи.