Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ
Añadido 14 jul. 2024

‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ

@jiuwchan
Número de suscriptores: 875
Fotos: 19,800
Videos: 703
Enlaces: 2,070
Descripción:
Шітпост Катрі, меми, роботи, аніме і дивакуваті французи. Зборище всякого піратського добра: @katriathepirate
Fuente

‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ | Я от помітила, що всі розмови про нацменшини/корінні народи, ЛГБТ, ней...

Logotipo de la comunidad de telegram - ‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ ‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ @jiuwchan
132 Vistas/Alcance 2026-02-07 11:25 Mensaje №22268
Я от помітила, що всі розмови про нацменшини/корінні народи, ЛГБТ, нейровідмінних та людей з інвалідністю, тощо базуються на протиставленні "ми vs вони". Ці категорії є дуже умовними і штучно створеними, у реальному соціумі нема ніяких "ми проти вони", все дуже сильно перемішано і в багатьох випадках визначення приналежності до тієї чи іншої групи є ситуативним, а не об'єктивним. Наприклад, ЛГБТ не є якоюсь закритою групою людей, це ваша колега, а може і ви - пам'ятаєте вашу близьку дружбу у старших класах? Чи ваше таємне бажання спробувати пожити хоча б один день як людина протилежної статі чи безстатева людина? Квір не десь далеко назовні, квір поряд з вами і всередині вас, це потенціал, вектор. З темою нейровідмінності та менталок та ж історія. Вони не існують в ізоляції від "нормального суспільства", вони поряд з вами. І не хочу заходити на "всі трошки на спектрі", але нейровідмінність не є чимось чужорідним: ви можете жити цілком собі "нормальне" життя і виявити, що весь цей час у вас, наприклад, була дислексія. Та й навіть якщо людина абсолютно точно не на спектрі, це геть означає, що вона не може мати чогось спільного з аутичними людьми і є нездатною їх зрозуміти. Пора відкинути оце от "ми vs вони".