Fuente
я хочу розповісти !!перехід!! | на честь 100 підписників, а також камбеку ітзі, ми робимо квест!!вас о...
223 Vistas/Alcance
2025-10-17 21:14
Mensaje №17484
🪶 – на честь 100 підписників, а також камбеку ітзі, ми робимо квест!!вас очікують різні завдання пов'язані з ерою, а також із самими ітзі, тому мідзі, це ваш вихідпризи:🥇 місце – подарунок за 50 зірочок🥈 місце – подарунок за 25 зірочок🥉 місце – подарунок за 15 зірочокзавдання та бали:за різні завдання рахуватиметься різна кількість балів🤎вгадай пісню за інструменталом – 5 балів раз на якийсь час, хтось із адмінів кидатиме інструментал однієї з пісень ітзі, ви повинні відгадати, що за пісня 🤎доповни назву пісні – 4 балираз на певний час, кидатиметься анонка, де буде перше слово або кілька букв назви пісні (враховуючи пісні з одного слова), ваша задача доповнити першими, що це за назва в коментарях до прикладу: я люблю своїх girlsдоповнення: will be girls 🤎я хочу розповісти – 4 балиперіодично кидатиметься анон, де описуватиметься кліп, ви повинні відгадати, що за кліп і написати в коментарях першими
🤎логотип – 3 балиінколи кидатимуться анонки з фото, на яких буде десь прихований логотип ітзі, ваша задача обвести і надіслати в коментарі
🤎інтуїція – 2 бали адмін казатиме до прикладу: "я люблю альбом kill my doubt" та загадує пісню з цього альбому, ви маєте першими відгадати, яку пісню загадав адмін 🤎емоджі – 1 балв якихось анонках з'являтимуться наступні емоджі:🤎⌛️ваше завдання написати емоджі, який буде в анонці в коментарі
завдання зараховуватимуться лише підписникам каналу.квест проходитиме до 10.11.25просимо бути активними в квесті, також з анонками. також просимо поширення по можливості