Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Влада та овершерінг
Añadido 21 jul. 2021

Влада та овершерінг

@itsholyvlada
Número de suscriptores: 3 375
Fotos: 1,640
Videos: 260
Enlaces: 522
Descripción:
я інстаграмна б'юті блогерка і у мене багато почуттів пропозиції: @water_saint
Fuente

Влада та овершерінг | прочитала книгу Ксенії Циганчук "По той бік пам'яті". це повинен бути ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Влада та овершерінг Влада та овершерінг @itsholyvlada
638 Vistas/Alcance 2023-06-21 10:59 Mensaje №2007
прочитала книгу Ксенії Циганчук "По той бік пам'яті". це повинен бути класичний горрор, де автівка компанії друзів обламується посеред дороги і їм доводиться ночувати в якомусь богом забутому селі.мені подобається українськість цього твору, бо я люблю горрори, але от саме українських таких читала не багато. мені в принципі подобалася ця книга, але кінець мене курва так розізлив.це вже друга книга від видавництва "Дім Химер" з незрозумілим закінченням. (перша була "Дівчина, яку ми вбили")мені ОКЕЙ, якщо я вгадаю, хто вбивця. мені абсолютно нормально з тим, що закінчення книги не буде з якимось неїбічним плот-твістом, головне щоб мені було цікаво її читати. що це за пристрасть деяких українських письменників робити плот-твіст в кінці, до якого взагалі нічого не вело?типу, в кінці цієї книги вбивцею зробили героя, який взагалі незрозуміло нахуя вбивав. просто по ходу "ну щоб було внєзапно і щоб до кінця ніхто не здогадався".звісно ми не здогадались, бо ніякого пояснення чому він це робив по ходу сюжету не було блять