Fuente
Влада та овершерінг | Бренд косметики Eveline не вийшов з ринку Росії. Або вийшов. Та і Lame...
952 Vistas/Alcance
2023-03-23 17:59
Mensaje №1851
Бренд косметики Eveline не вийшов з ринку Росії. Або вийшов. Та і Lamel також не вийшов. Чи вийшов?.. Допис для тих, хто заплутався.Мені регулярно пишуть, що бренди Lamel, Eveline та Seventeen - то зрадники, бо вони досі продаються на Росії. Коли я прошу якісь докази, то мені просто кажуть: "Ну вони ж там продаються. Значить не вийшли!". Хотілося б звісно жити в такому простому світі, але все не так просто. Для початку нагадаю визначення параллельного імпорту: це така фішка, коли ти без згоди власника бренду імпортуєш щось з іншої країни. Росія, наприклад, імпортує зараз айфони з Індії. І багато інших товарів з Туреччини, Казахстану та Грузії. Вони цього навіть не соромляться і офіційні органи влади видають якісь накази про параллельний імпорт машин, косметики та різного одягу, хоча від цих брендів були публічні заяви щодо виходу з Росії.Саме бренд Eveline в Росії не активний. Немає розсилок блогерам. А якщо є розсилки, то лише розсилки з магазину "Золотое Яблоко" чи інших. Тобто не від представництва бренду, а від магазинів, які рекламують свій магазин. Інстаграм Eveline Russia мертвий - останній допис там був 22 лютого 2022 року.Бренд Lamel - це бренд з українським корінням, власниця його українка. Рік тому вони знесли свою російську сторінку в інстаграмі та перестали співпрацювати з російськими блогерами. Зараз бренд активно просувається у Польщі, Казахстані, Арменії, Франції та інших країнах. Ну і не варто забувати, що в день, коли в'їбали по Кримському мосту, на офіційній сторінці в інстаграмі Lamel цьому порадувалися. Через це на Росії було бурління говн та показове: "Ми не станемо продавати товари террористів!" від магазів типу Рів Гоша.Бренд Seventeen час від часу щось постить в інсті. Іноді навіть надсилає куці пакуночки блогерам. Але дописи на сторінці бренду набирають 4-5 лайків, підписників нещасних 3 тисячі і авдиторію з інстаграму вони переганяють у ВКАНТАКТЄ 🤡 Всі ці пункти наштовхують мене на думку, що бюджету бренд на розвиток їм не виделив. Та і у якого бренду є своя сторінка вконтактє, бля? Не думаю, що це ініціатива офіційних представників бренду.Прикладаю скріни-докази, щоб вони були у вас перед очима. Допис можете кидати подругам чи знайомим, які харяться на Eveline чи Lamel.А якщо ви є в твітері, то можете репостнути там тред з цією інфою.