Fuente
Влада та овершерінг | Іноді "якщо тобі щось треба, то ти просто попроси" - це пастка. Я нещо...
609 Vistas/Alcance
2022-08-15 13:06
Mensaje №1433
Іноді "якщо тобі щось треба, то ти просто попроси" - це пастка. Я нещодавно думала, що один з моїх колишніх партнерів (заможний айтішнік) завжди повторював цю фразу. Але я не так вже і часто щось просила. Майже ніколи. Чому?Бо я впевнена, що для того, щоб людина попросила без остраху, теж потрібно докласти трохи зусиль. Чи будете ви просити гроші у людини, яка на ваш запит скаже "тю, нахуй тобі це треба, це ж не обов'язково"? Звісно, мій партнер саме так би не виражався.Я пам'ятаю, що з їжі у мене вдома часто були тільки базові речі, типу рису-макарон-сосисок, усілякі розваги та походи в кафешки я не сильно могла собі дозволити (принаймні деякий час) і один раз я вирішила привести хлопця в магазин. Він (за його словами) хотів мені допомагати, тож я набрала їжі десь на 400-500 грн, і на кассі попросила розрахуватися.Він розрахувався, а після того, як ми вийшли з магазину, дав мені прочухана: мовляв, йому ніяково через такі прохання. "Я що, повинен платити, тому що я чоловік?"Мені було боляче, бо за його словами він хотів мені допомагати. Тож я стала просити менше. Він часто жалівся, що грошей у нього так багато, і взагалі, він не знає, що з ними робити - і я говорила напряму: "Знаєш, можеш просто давати трохи мені."Він мовчав. Напевно, думав, що я жартую. Взагалі, бозна, що він там думав, це зараз неважливо.Були і інші дрібниці, описувати зараз я їх не хочу, але ще раз наголошу, що "якщо треба, то просто скажи" не працює, якщо людина, яка і так у вразливому становищі, не відчуває себе в безпеці це зробити. Чи відчуває, що отримає негативну оцінку своїм потребам ("ти придбала кофтинку за 100 грн нещодавно, значить у тебе є гроші") або просто зіштовхнеться з ігноруванням.Знаю, що тема грошей доволі контроверсійна, це больові точки багатьох. Ми просто не збігалися поглядами з моїм колишнім партнером, зараз у нього наче є стосунки, напевно навіть щасливі, тож людина хороша, нормальна і не їбанута. Просто багато роздумів у мене на тему "якщо треба, то просто попроси". Ну і багато болю всередині, хочеться з кимось поділитися.P.S. Ім'я колишнього називати не буду, якщо хтось буде називати його в коментарях - видалю.