Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - interfaces.prjctr
Añadido 14 jul. 2024

interfaces.prjctr

@interfaces_prjctr
Número de suscriptores: 10 800
Fotos: 1,840
Videos: 294
Enlaces: 1,050
Descripción:
Найбільший український канал присвячений дизайну продуктів від спільноти Projector Institute. Наші курси ➡️ https://shorturl.at/5Zpvf Для питань та пропозицій — [email protected]
Fuente

interfaces.prjctr | Для того, що б робота шла простіше і зрозуміліше — потрібна комунікаці...

Logotipo de la comunidad de telegram - interfaces.prjctr | safonov week interfaces.prjctr @interfaces_prjctr
1 330 Vistas/Alcance 2026-03-10 15:34 Mensaje №2254
Для того, що б робота шла простіше і зрозуміліше — потрібна комунікаціяКолись мій підхід по комунікації з менеджером виглядав наступним чином: я збирався з духом, збирав пул поінтів шо я хочу обговорити, і намагався підловити менеджера в кінці робочого дня, коли всі вже більш-менш звалять, і я зможу поговорити віч-на-віч.З часом я дізнався про формат мітингів 1-2-1, і вирішив шо було б класно такі мати хоч інколи. Знов зібрався з духом підійшов до менеджера, і сказав шо було б класно мати такі з ним зустрічі періодично. Він спитав нащо, я відповів шось в дусі "ну що б поговорити куди ми йдемо як команда, шо і чому ми робимо, що в тебе в голові, що мене бентежить в роботі..". Відповідь я отримав приблизно наступну "А чого мене повинно взагалі повинно *****ть шо тебе бентежить... Ти ж працювати прийшов... Але ладно, я бачу шо ти краще цю тему розумієш і шось почитав, дай мені пару днів я теж внікну, подумаю, і поговоримо". Так ми засетапили щомісячну зустріч.Вантувани це самий ефективний спосіб порішати купу питань. І самий простий, бо комунікація 1 на 1 значно легше, ніж коли треба модерувати групу.І це не статус-мітинг і перевірка задач. Це досить вільний формат комунікації, але в тому числі і ключовий інструмент управління очікуваннями, енергією і довірою.Це єдине місце, де менеджер і співробітник можуть регулярно звіряти реальність: очікування, енергію, обмеження і напрямок руху.Поки писав згадав шо в мене вже був пост про те як хибні очікування призводять до вигорання. Ну і те шо звинувачувати менеджера це зручно, але толку нема.Може вас такі штуки ніколи не чіпляли і це топ звісно. Але мій меседж, що чим більше вдасться взяти під свій контроль, тим легше і цікавіше буде працювати.Цікаво: у вас є регулярні 1-1 з менеджером? Що ви там зазвичай обговорюєте?