Fuente
ІНРІУМ оголошення | RPG, HPI, DND | Донабір у Першу Експедицію на Ободжіму по Сб#набір_відкритоМісце пров...
484 Vistas/Alcance
2026-06-23 15:32
Mensaje №5604
Донабір у Першу Експедицію на Ободжіму по Сб#набір_відкритоМісце проведення: Discord+Roll20Система: Dungeons & Dragons 5.5EМайстер: Пан ЛеонідДискорд: LondreksТип гри: КампаніяСетинг, жанр: Дослідження острова натхненного анімацією студії ҐібліРівень персонажа: 7Вартість: 850 (винагорода майстру)🗓 Субота 27.06⏰ 11:00⌛️ 5 годин(и)Попередження: Аніме, Не весь острів сонячний та пухнастий, Технології 80-х у фентезійному світіДодаткові теги: багато магічних речей, Багато соціалки, Різні фракції зі своїми завданнями, Складні битвиОпис: Вже майже три місяці Перша експедиція досліджує Ободжіму, але наш бард був змушений покинути групу. Тож оселився у гірському селі, щоб грати музику для лісових духів, а трійка друзів продовжила свою подорож, у якій вони можуть зустріти новий сопартійців.Ободжіма - це острів, натхненний аніме, в першу чергу, студії Ґіблі. Тут можна зустріти предмети так званої Першої епохи, як-то торговий автомат чи автомобіль. Острів населяють не тільки люди, а й духи, деякі з яких стають небезпечними демонами. Загалом, затишна атмосфера може швидко змінитися моторошними подіями, як і у творах Міядзакі. На вас чекають цікаві завдання від фракцій, що керують островом, багато соціалки та складні бої. Ви знайдете купу магічних предметів, опануєте стихійний шлях та познайомитесь з місцевою алхімією. Цей острів вже закохав у себе не тільки мене, а й не одну групу пригодників.Заповненість: 1/2Гравці: lovely