Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊
Añadido 14 jul. 2024

𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊

@immensity_withGod
Número de suscriptores: 585
Fotos: 2,320
Videos: 1,140
Enlaces: 153
Descripción:
Про те, що цінне... Все, що ви робите, робіть з любов'ю 💞 1 Кор. 16:14 Будемо раді кожному, хто залишиться тут🥰 Давайте зростати разом, відчуваючи Божу любов 🌸🙏 з тобою на зв'язку: @Inessa_kn @yulyasha_pulina КАНАЛ👇 https://t.me/immensity_withGod
Fuente

𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 | Всі сильні також дуже часто плачуть…Проте ніхто не бачить їхніх сліз.Б...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 @immensity_withGod
301 Vistas/Alcance 2026-05-30 07:09 Mensaje №5004
Всі сильні також дуже часто плачуть…Проте ніхто не бачить їхніх сліз.Бо їм цих сліз ніколи не пробачатьЛиш тільки слово кинуть як батіг.Ніхто не бачить коли сильні плачуть…Вони свій біль ховають від людей.Не всі заплаканими зможуть їх побачить,Тому ,що плачуть в глибині ночей.Кусають губи мало не до крові,Щоб не почув ніхто бодай що хлип.Бо сильні люди звикли вже до болю,І вони знають : Все переболить.Не день пройде, не два, і не неділя,Порою місяць, а порою й два,Щоб рана та що сильно так кровила Хоч трішки дала спокій й зажила.Всі сильні люди часто так страждають.Їм відпочинку від страждань нема.Тому вони так легко помічають Всіх тих у кого на душі зима.Вони здаються сильними на зовні,Але в душі німий таїться крик.Вони тримають у своїй долоніВсю свою силу і мовчать про біль.Це всім здається, що вони не зламні.Але вони неначе той Ахілл,Від всіх те місце ніби заховали,Щоб їх ніхто туди не поразив.Лише найближчі, які добре знаютьПринести можуть надпекучий біль.Бо від своїх нічого не ховаєш,Тай що сховати можна від своїх?І не чекаєш зовсім ти удару,Та вразу дар від того прилетитьКому ти навіть душу відкриваєш…Лише хвилина й ніж уже сидить…І закусивши губи у безсиллі,Ти вставши далі по житті ідеш.Та не один а разом і сумнівиЗ собою у дорогу ти береш.Не плач мій друже. А іди сміливоІ знай , що скоро буде вже кінець.Усім твоїм стражданням, що без міриТобі в житті хтось щедро подає.Всміхнись мій друг, і ти тоді побачишЩо поруч ті, хто тільки лиш любив,Й поллються сльози струменем гарячимІ буде все як ти того хотів.Не знемагай, ще зовсім не багато,І радість з неба буде у душі.І пам’ятай, що сильні також плачуть,Та плачуть не на людях а в тиші.Тому сьогодні прихили колінаЙ закривши двері Богу все скажи.Благословенна Господом людино.Не знемагай. Кріпися та іди.@immensity_withGod