Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊
Añadido 14 jul. 2024

𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊

@immensity_withGod
Número de suscriptores: 585
Fotos: 2,320
Videos: 1,140
Enlaces: 153
Descripción:
Про те, що цінне... Все, що ви робите, робіть з любов'ю 💞 1 Кор. 16:14 Будемо раді кожному, хто залишиться тут🥰 Давайте зростати разом, відчуваючи Божу любов 🌸🙏 з тобою на зв'язку: @Inessa_kn @yulyasha_pulina КАНАЛ👇 https://t.me/immensity_withGod
Fuente

𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 | ПОЧНИ З ПРОСТОГО....Хіба нема за що нам славить Бога ?Хіба нема для вд...

Logotipo de la comunidad de telegram - 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 @immensity_withGod
225 Vistas/Alcance 2025-12-16 08:07 Mensaje №4704
ПОЧНИ З ПРОСТОГО....Хіба нема за що нам славить Бога ?Хіба нема для вдячності причин ?Давайте ми почнемо із простого ,І привід віднайдеться не один... Прокинулись здоровими ми зранку,Це  милість Бог над нами оновив...А хтось не зміг дожити до світанкуКогось ракети вибух розбудив... Поснідали... і не злиденно зовсім,А кожен смакував тим , чим хотів...Десь з голоду вмирають люди досі ,І хтось ще з дня вчорашнього не їв... Нам є де відпочити після втоми ,І ліжко є й над головою дах...А стільки їх ... З адресою й без дому...Домівки руйнувались на очах   ... Хоч раз  Творцю приносив ти подяку,За те що геть нічого не болить?А скільки хворих   .. в боротьбі із раком ,На жаль,  програють бій в єдину мить... Ми не одні , є друзі в нас і рідні Відповідаєм на чиїсь дзвінки...А стільки їх  ... Нікому не потрібних ...Що в самоті живуть свої роки... Ми на весні і влітку працювали,Тепер помітні осені плоди ...І фруктів є і овочів немало ,І ще в достатку хліба і води... Ти йдеш до Церкви , лине там  хваління ,І проповідь про Господа звучить ...А десь тривають ще страшні гоніння ,За віру у в'язниці хтось сидить...Через Ісуса маємо спасіння...Він в Небеса дорогу нам відкрив,А скільки грішних душ зазнали тління,Бо ворог їх навіки загубив. Можливість маєш Біблію читати,І чуєш ... Дощ нічний по вікнах б'єА є глухих, незрячих так багато ,Для когось мрія це - життя твоє... Хіба нема за що прославить Бога?Хіба не віднайдеш подяки слів?Нема причин ? Тоді почни з простого,Прокинувся ти й день новий зустрів@immensity_withGod