Fuente
𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 | Життя це що ?Життя…це що? і що його складає?Секунди? Миті?, та ні - на...
247 Vistas/Alcance
2025-08-02 14:21
Mensaje №4415
Життя це що ?Життя…це що? і що його складає?Секунди? Миті?, та ні - напевно це не час,Це люди… ті, яких ми зустрічаєм,І змінюється все, - вони міняють нас.Хтось думає, що можна час назад вернути,Прожити ще раз незабутнє у житті,Мелодію моментів тих ще раз почути,Щоб було все насправді, а не просто в сні.Але ми грішні…часто забуваєм,Не в часі справа, але саме в нас,У тому чи людей, чи їх ми пам`ятаєм?Так це ж вони, - вони спиняли час.Не миті…не вони нам дарять радість,І не вони тримають нашу руку у біді,А близькі люди, - і в молодість і в старість,Крокують поряд з нами у житті.Тому, не час потрібно нам винити,І не роки, що швидко пролітали,А лиш себе, як ми старались жити,І як своїх, так часто забували.Бог дав нам друзів, близьких, і рідню,Він дав життя і час, щоб в мирі жити,Він дав нам Слово, - Біблію Святу,Щоб кожен, як себе, - навчився всіх любити.Настане день, ми зможем зрозуміти,Назад нікого вже не повернути,Життя не дане нам для того, щоб жаліти,Тому цінуйте тих, хто хоче біля вас ще бути.@immensity_withGod