Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мій уявний клуб 📚 книжковий блог
Añadido 06 dic. 2025

Мій уявний клуб 📚 книжковий блог

@imaginary_club
Número de suscriptores: 1 189
Fotos: 2,650
Videos: 86
Enlaces: 783
Descripción:
Вітаю у своєму уявному клубі 🪑 Я Оксана і це мій блог про 📚 Тут я ділюсь своїми особистими враженнями/емоціями, лаюсь, веселюсь та заряджаю енергією. Насолоджуся у клубі🥰
Fuente

Мій уявний клуб 📚 книжковий блог | 1/3 “Фантазма”, серія Лихі ігри👤 Кейлі Сміт📖 готичне паронормальне ром...

😉 1/3 “Фантазма”, серія Лихі ігри👤 Кейлі Сміт📖 готичне паронормальне роментезі🔞 😉Мої враження ⭐️Навіть не знаю, з чого почати, аби описати свої враження.Це ніби взяли непогані інгредієнти з «Каравалу» та «Королівства Нечестивих», але не дотримались правил приготування — і в результаті вийшла настільки прісна страва, що я ледь її «доїла» Це така пластмасова книга, що не викликала в мене майже жодних бурхливих емоцій. Я б навіть оцінила її вище, якби вона мене бісила чи хоча б викликала негатив, а так — настільки порожньо, що я навіть не змогла по-справжньому поемоціонувати на цю історію.😭Пафос у репліках тут просто зашкалює і взагалі не клеїться до готичної середньовічної атмосфери.Змагання у цій «Фантазмі» — ще одне розчарування. Настільки, що тепер якийсь час я не хочу читати про змагання взагалі.Наче герой і мав би мені сподобатись, але я вперше в житті пропускала сцени 18+! Уявіть 😔Пропускала, бо це було нестерпно нудно, а хімія між героями просто не спрацювала.Будь ласка, не порівнюйте цього героя з Драко — він навіть не бліда копія.Голос у голові, він же ОКР героїні, ще якось тримав мою увагу, але для мене це так ні до чого цікавого і не привело.Світ «Фантазми» мав бути жорстоким і захопливим, але таким не став, бо він просто не розписаний 📖Головна інтрига книги була зрозуміла майже одразу, а потім авторка ще й кілька разів її повторила — щоб раптом вам точно не здалось😉Було кілька розділів наприкінці, де мені справді стало цікаво, тож лише за це я й ставлю цю оцінку. Бо загалом я абсолютно розчарована книгою і тим, що витратила на неї час😉 ⭐️2/5⌨️ Лабораторія 🌟 Читали цю книгу? Плануєте?