Fuente
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Клуб ляльок (2009-2010) - 2 сезонНу це вже офігезно. Вони пофіксили ус...
2 610 Vistas/Alcance
2026-04-03 05:46
Mensaje №3640
Клуб ляльок (2009-2010) - 2 сезонНу це вже офігезно. Вони пофіксили усе, на що я скаржився. Окрім харизми деяких акторів. Не з першої серії, але пофіксили, що змогли.Основний сюжет - тепер закручений шпигунський техно-трилер з купою поворотів, сміливих рішень та смертей персонажів, а не вошкання копа в одній кімнаті. Персонажі всі еволюціонували і тепер їм співпереживаєш, бо вони намагаються зупинити кінець світу. Навіть передісторію головної героїні пофіксили. Так, трошки заретконили, але воно на краще. Та головне, вони лялькам дали передісторію і тепер є емоційний зв'язок з усіма.Все ще видно, що автори не мали бюджету на щось видовищне, тож дуже часто в сюжеті вони наче роблять крок назад, після сміливих двох вперед. Хоча й є просто дивні пасажі. Але коли це серіал про стосунки персонажів, то досліджувати круту концепцію значно цікавішеВраження, що вони зрозуміли, що грошей на продовження не дадуть, тож впихнули всі свої плани в один сезон, щоб завершити історію. Насичено і круто#ікотікаподивився