Fuente
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Еш проти зловісних мерців (2015-2016) - 1 сезонНевже не можна було виг...
2 870 Vistas/Alcance
2026-03-19 06:34
Mensaje №3620
Еш проти зловісних мерців (2015-2016) - 1 сезонНевже не можна було вигадати іншої зав'язки, окрім як знову виставити Еша покидьком, через тупість якого гине купа людей? Я так розумію, що 20 років пригод Еша в коміксах не враховувалися (як і частково фільми, це майже перезапуск), тож він 30 років просто був блазнюватим невдахою. Мило.Отже відродження франшизи відбулося у двох напрямках одночасно: поки на великому екрані ми, мабуть, мали лякатися від того, що гидко, тут ми, мабуть, маємо сміятися від того, що гидко. Складно.Якщо щиро, в плані сюжету більш-менш непогано, під кінець стає навіть цікаво. А от в плані гумору, то якось мляво. Я розумію, що не розумію треш-комедій, але якщо просто почати вести статистику кількості спроб пожартувати, то воно прям невтішно. Суцільні "тички", і немає нічого дійсно кумедного. Але відвертої крінжі, коли соромно дивитись, майже не було. Круто.А ще у демона, якого вони викликали, був один з найкреативніших візуалів, що я бачив. Більше б подібного.#ікотікаподивився