Fuente
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Те Різдво (2024)Щось я взагалі не вхопив прикола, чому у фільма такі в...
4 720 Vistas/Alcance
2026-01-18 07:30
Mensaje №3545
Те Різдво (2024)Щось я взагалі не вхопив прикола, чому у фільма такі високі оцінки. Якийсь гармидер і по структурі, і по жартах, і по тональності. Дуже насмішило, що Санта, який на постері, присутній у фільмі буквально на 2 хвилини, чисто щоб зламати будь яку логіку і зникнути. Кайфово їм жити у світі, де твоя дитина може прокинутися, а біля будинку припаркований повноцінний скутер, який подарували дитині магічні істоти. Щедро.А коли пацану заявили, що мовляв він почувається непотрібним, ну то й пішов нафіг, краще б він про батьків подумав, я аж офігів. Якого біса відбувається у вашому мультику?Найкрінжовіше - це поведінка батьків, особливо в кінці, коли в них пропала дитина і вони відправили інших дітей її рятувати, поки самі, як завжди, нічого не робили. Якщо план був намагатися загубити усіх дітей, то ок.Але закінчується все гіпотетичною поїдкою до лікарні усього міста, тому я розумію, чому вони казали, що це було останнє Різдво маякаря з його мамою. Є у мене підозра...#ікотікаподивився