Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Añadido 14 jul. 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Número de suscriptores: 5 826
Fotos: 2,360
Videos: 274
Enlaces: 510
Descripción:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Fuente

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Скубі-Ду і привид відьми (1999)Звичайний собі процедурал, невже в цьом...

Скубі-Ду і привид відьми (1999)Звичайний собі процедурал, невже в цьому і є суть Скубі-Ду, за яку його люблять? Велма єдина, хто зацікавлена в розслідуванні, Фред і Дафна просто зайві, а Шеггі та Скубі дурачки, які фактично в кінці все розкермовують. І вже другий фільм поспіль, я бачу, що Скубі так собі друг...Фільм значно більш злагоджений, аніж попередній, але фінал все одно кострубатий. Та й вони взагалі ніяк не обіграли те, чому команда знову в зборі та займаються розслідуваннями. Вони ж тепер усі дорослі та мали б бути на роботі.А ще цього разу замість двох крутих пісень від запрошених гуртів, у нас один вигаданий гурт Гекс Ґьорлс, і це все круто, але наче й не вистачило чогось. Іронічно, але пісні вписаного в сюжет гурту здаються менш виправданими.І все одно загальне враження чудове, бо, трясця, японська анімація 90-х крута. Мені навіть здається, що це малювали ті самі люди, що й "Бетмена" 90-х, бо прям дуже схоже. Так, із зомбі анфмація вийшла пояскравіше, але все ще круто.#ікотікаподивився