Fuente
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Скубі-Ду і привид відьми (1999)Звичайний собі процедурал, невже в цьом...
3 830 Vistas/Alcance
2025-12-13 05:40
Mensaje №3491
Скубі-Ду і привид відьми (1999)Звичайний собі процедурал, невже в цьому і є суть Скубі-Ду, за яку його люблять? Велма єдина, хто зацікавлена в розслідуванні, Фред і Дафна просто зайві, а Шеггі та Скубі дурачки, які фактично в кінці все розкермовують. І вже другий фільм поспіль, я бачу, що Скубі так собі друг...Фільм значно більш злагоджений, аніж попередній, але фінал все одно кострубатий. Та й вони взагалі ніяк не обіграли те, чому команда знову в зборі та займаються розслідуваннями. Вони ж тепер усі дорослі та мали б бути на роботі.А ще цього разу замість двох крутих пісень від запрошених гуртів, у нас один вигаданий гурт Гекс Ґьорлс, і це все круто, але наче й не вистачило чогось. Іронічно, але пісні вписаного в сюжет гурту здаються менш виправданими.І все одно загальне враження чудове, бо, трясця, японська анімація 90-х крута. Мені навіть здається, що це малювали ті самі люди, що й "Бетмена" 90-х, бо прям дуже схоже. Так, із зомбі анфмація вийшла пояскравіше, але все ще круто.#ікотікаподивився