Fuente
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Дитина Розмарі (1968)По-перше, маю зазначити, що цей фільм значно кращ...
2 670 Vistas/Alcance
2025-08-13 13:22
Mensaje №3312
Дитина Розмарі (1968)По-перше, маю зазначити, що цей фільм значно кращий за сучасний спін-офф. І хоч, середина в нього провисає, але в цілому він тримається краще. Головній героїні співчуваєш значно сильніше, її дії розумієш, та й актори грають наче колоритніше. Далі писатиму зі спойлерами.Виявляється, персонажка спін-оффу з’являється тут буквально на самому початку в двох сценах. Зачіску їй в сучасному спін-оффі зробили не схожою і взагалі щось воно не сходиться. Реакція на Гарденію тоді в неї дивна, якщо ви у спін-оффі вирішили обіграти це отако. У спін-оффі вони ніяк не обіграли оцю її фразу про кулон. Фраза «вони мене підібрали на вулиці, коли я помирала з голоду і займалася різними речами» якось теж не дуже збігається з тим, що було у спін-оффі, вона каже, що якби не вони, вона б вірогідно вже сиділа у в'язниці, але у спін-оффі, максимум що сталося б, вона поїхала додому. І навіть коли головні герої знаходять персонажку спін-оффу мертвою, вони зовсім інакше вдягнені. Тобто навіть у дрібницях там ніхто не заморочувався. Як на мене, недостатньо наліпити плашку "продовження" чи "передисторія", так може кожен в Інтернеті. А от заморочитись, щоб створити ілюзію, що події твору розгортаються в тому ж світі – оце цінно.Але головне, що мене вибісило – це чому оці дід з бабцею в кінці спін-оффу посміхалися, коли побачили мертву головну героїню спін-оффу? Чоловік головної героїні оригіналу був завербований ними, але не на той момент.Взагалі з фільму не дуже ясно, коли саме його завербували. Бо, судячи з його реакцію на сліпоту актора, це відбулось під час знайомства. Вони скористались його марнославством і запропонували продемонструвати свою силу, давши йому роль, яку він так хотів. Себто це було пізніше.Взагалі спін-офф дуже сильно підсвітив сюжетну дірку оригіналу. А саме чому ці сатаністи стільки років чекали, перш ніж знайти жертву. Бо тепер виходить, у них була одна дівчина, яка їх швидко розкусила і втекла, одразу після неї була ще одна, яка виявилась тупуватою, але все ж покінчила собою, перш ніж народити. І одразу після неї третя, з якою вже все вдалося. Тоді чим ці сатаністи займались там півстоліття?Фінал залишає у фрустрації, бо якось не робить жодного висновку, однак, мабуть, то я вже прискіпуюсь. #ікотікаподивився