Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Añadido 14 jul. 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Número de suscriptores: 5 826
Fotos: 2,360
Videos: 274
Enlaces: 510
Descripción:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Fuente

Ілля і його неправильні враження від фільмів | На правду, ніколи не дивився старих "Суперменів", і навіть фільм Сінге...

На правду, ніколи не дивився старих "Суперменів", і навіть фільм Сінгера пройшов повз мене. Мабуть, я образився на нього, що він проміняв на "Супермена" триквел "Людей ікс" і франшиза без нього зламалась нафіг.Коротше, є класичний перший "Супермен" 70-х. Є сиквел, де режисера в кінці виробництва звільнили, а новий режисер зняв тупу кінцівку, де Супермен витирає Лоїс пам’ять силою поцілунку. Потім вийшов "Супермен 3", якого всі не люблять, тому що там половину фільму віддали популярному тоді коміку, який перетворив кіно на несмішну комедію. А четвертий "Супермен" взагалі довгий час вважався найгіршим фільмом по коміксах, що "поховав жанр".Але у 2006-му Брайян Сінгер вирішує зробити художній проєкт "як я бачу продовження першого фільму Доннера". Фільм, який мав продовжувати перший фільм, ігноруючи усі три невдалі сиквели. Однак у процесі виробництва, коли вони шукали вирізані матеріали Доннера, комусь там спало на думку випустити заразом і сиквел "Супермена" 70-х таким, як його задумував оригінальний режисер, Доннер. Тож у той рік з'явилась і версія сиквелу Доннера. А "Повернення Супермена" Сінгера тепер взагалі незрозуміло до чого стосується. Воно "продовження бачення Доннера", але... не стикується з першим фільмом по часовій епосі, а з обома весіями сиквелу стикується лише частково. А потім "Сідаб" ще й зняв "Кризу на нескінченних Землях", де все заплуталось ще сильніше.Ух... а я ще на Джеймса Ґанна скаржився...https://youtu.be/ZcJKdwyZs3M?si=JoyT2qi8RfpvP7mk