Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Añadido 14 jul. 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Número de suscriptores: 5 826
Fotos: 2,360
Videos: 274
Enlaces: 510
Descripción:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Fuente

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Подивився другий сезон "Ласт оф ес", якого біса це тільки половина сик...

Подивився другий сезон "Ласт оф ес", якого біса це тільки половина сиквелу? Що за підстава?Якщо коротко, то мені сподобалось. Вони провели нормальну таку роботу над помилками і, здається, якщо в першому сезоні ще можна було сперечатися, то цього разу всі аспекти гри в них вдалося реалізувати сильніше.Вони краще структурували цю історію, що тепер сюжет сприймається не як поінти для "прогресивного послання" Ніла Дракмана, а реально як органічні події. Навіть там, де гра робила шок-ефект, щоб грати з очікуваннями гравців, тут до цього підводять як до логічного повороту сюжету. Ну і поставлено в рази краще. На емоції мене пробило жорстко.Гадаю, головним плюсом серіалу є персонаж Діни. Вона більше не тупий компаньйон головного героя, який тільки бісить. Тепер це крута персонажка, за якою цікаво спостерігати і між ними з Еллі є хімія. Вона додала прям купу моцних моментів, яких не було в грі. Без неї Еллі не справляється і видно, що та їй потрібна. Тож вона гарна альтернатива Джоелу. Еллі тут була показана цікавішою, живішою і... мені здається той щасливий браслетик Діни треба дослідити, бо вони з ним прям аномально везучі. Нам потрібен спін-офф про браслетик.Ну і історія побудована грамотніше. Там де гра бісила очевидними маніпуляціями, тут все зроблено тонше і посил читається не так нав'язливо, але значно чіткіше. Коли буквально на кожному етапі герої вимушені замислитись, що саме вони роблять і наскільки це правильно?Мені сподобалися нововведення щодо зомбі. Прям капець крутіше стало. Тепер сетінг став відчуватись живішим. Що Сієтл якось більш реальний, що містечко, де вони жили. Бо в грі я якось пропустив той момент, що вони поперлись вдвох проти повноцінної армії в епіцентр війни з релігійними фанатиками. Нам ні про перших, ні про других нічого не розповіли і то було якось сухо, а тут додало нового шару.Так, було за серіал декілька тупняків, але на фоні вдалих рішень, то взагалі не суттєво. Тепер цікаво, як вони впораються з найсуперечливішою частиною, де ми маємо полюбити Еббі, яка і оленятко врятує, і душа команди і взагалі вся така найкраща. А згадав. Хто вкрав у нас меми про бодібілдершу?#ікотікаподивився