Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Añadido 14 jul. 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Número de suscriptores: 5 826
Fotos: 2,360
Videos: 274
Enlaces: 510
Descripción:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Fuente

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Не думав, що увімкну відос американського блогера про фільм «Капітан А...

Не думав, що увімкну відос американського блогера про фільм «Капітан Америка 4», де буде так багато часу приділено темі війни в Україні... це прям щось новеньке...Він почав з того, що Марвел зараз відірвані від реальності. Перше Залізяччя оповідало про Афганістан, де Тоні розумів, що його зброю використовують терористи, поки Обідайя казав «какая разніца?» і просто робив гроші на війні. Це було засудження того, як США підігріває конфлікти, щоб потім продавати туди зброю. А зараз фільм про нового президента Америки уникає будь яких паралелей з Трампом, хоча вони туди не те що просяться, а вимагаються. Україну автор згадав в контексті, що ось вам тема рідкосноземельних мінералів, які США хоче собі привласнити, користуючись скрутним положенням союзної країни, яку обіцяла захищати, це чудово перегукується з фільмом і незрозуміло як це можна ігнорувати.Вдруге він нас згадує, кажучи, що у 2022-му в твіттері був гучний тред, де люди висміювали бездіяльність США порівнюючи з тим, як би відреагували Месники на вторгнення рашки в Україну. Що Кеп сказав би, що знав Сталіна і що росіяни кончені, Т’чала б вже виділив армію та свої технології, щоб це якнайшвидше закінчити і т.д. Дуже швидко Ілон Маск це все забанив, але репости можна знайти. Автор каже, що не можна жартувати на цю тему, адже в Україні загинули десятки тисяч цивільних, хоча… я не знаю, що тут такого? Це милі жарти, як на мене. Як ще справлятись зі стресом, як не гумором? Це все автор розповідав в тому контексті, що на початку КВМ у Месників була якась позиція. Наприклад, другий Кеп був проти контролю Щ.И.Т.а за потенційними загрозами. Адже мудаки завжди були, є і будуть. Як тільки ви хочете позбутись мудаків, це вже шлях до фашизму. Зараз такі часи, що люди симпатизують лиходіям. Бо лиходія вони розуміють, він невдоволений системою, яка його зрадила, тоді як позитивним персонажам сьогодні доводиться бути за все хороше проти всього поганого, що означає, що вони захищають систему, яку ненавидить глядач. Мовляв в цьому проблема персонажів, обидва вони уникають того, щоб мати конкретну позицію і представляти якісь чітки погляди. Вони просто про хороше вцілому, у них нема конфлікту, це ні про що. Політичний триллер не має політичної позиції, тому він такий пустий.Ну і втретє автор згадав Україну в контексті того, що Марвел настільки боїться порушувати статус кво, що перезнімає і видаляє всі посилання на сьогодення. Він наводить приклад, що за інсайдерськими чутками серіал «Таємне вторгнення» мав бути про вторгнення рашки в Україну. Але щойно почалась повномасштабка, вони терміново замовили перезнімання і почистили все, що могло б пересікатись з війною. Тому серіал такий покромсаний та пустий, з нього вирізали все, про що він мав бути. І це бажання догодити всім і не викликати роздратування в жодної з частин аудиторії, це те, що робить сучасний Марвел безглуздим. Фільм називається відсиланкою до Олдоса Гакслі, де головний герой опинився в божевільній антиутопії. Однак у фільмі й близько такого немає, ніхто, як наразі Трамп, не будує в Америці нову сюрреалістичну антиутопію. Головний герой не намагається змінити щось в світі, що його не влаштовує. Це все не має сенсу.Все що можу сказати. В Агентах Щ.И.Т.а було і гарно показане Таємне вторгнення, і була антиутопія Трампа, скоро випущу ролик, все розповім.https://youtu.be/Lm5awI-zRdM?si=Aa8WIL7nVhlPJwlf