Fuente
.i | як потрапити вам у ріпост? везіння? Ви маєте наувазі за якими критерія...
768 Vistas/Alcance
2026-01-03 23:20
Mensaje №3596
як потрапити вам у ріпост? везіння?
Ви маєте наувазі за якими критеріями я репощу худів?Якщо так, то я просто часто когось репощу, загалом це можуть бути друзі, знайомі, худи, яким я дуже хочу допомогти з аудиторією або просто дуже хочу поширити їх арти бо вони круті та заслуговують на більше, або набори комішок аби більше людей побачило, тому це дуже рандомне ділоЧи бувало у Вас таке, що от малюєте в якомусь сталому стилі і загалом з технічного боку все добре, але в якийсь момент починає накривати, що наче розвитку "нема" і цього не достатньо? Борюся зараз з демонами буквально, хочеться послухати інших досвід...
Постійно таке відчуття, мені здається усе життя з цим борюся через шо на своєму шляху міняла стиль постійно, проте зараз є розуміння того шо мій стиль - він не про візуал, не про якісь окремі речі, а про мої почуття , лінії в які я вкладаю свої емоцій та особистість, що я завжди можу йти уперед, завжди можу рости, завжди можу навчатися та ставати краще, завжди можу доповнювати та додавати в нього все що забажаю Стиль - не в'язниця, а втілення вашого бачення, почуттів та емоцій#анонка