Fuente
Історична дебатна ліга Київ | Всім привіт!Нагадуємо про форму реєстрації на додаткові бали.За участь...
236 Vistas/Alcance
2026-06-08 09:24
Mensaje №6062
Всім привіт!Нагадуємо про форму реєстрації на додаткові бали.За участь в Кубку ІДЛ та організації матчів Історичної Дебатної Ліги ви можете претендувати на отримання додаткових балів:📎Члени організаційного комітету (залежно від кількості роботи) – до 1.5 бала.💡Переможці та фіналісти Кубку – 2 бали;💡Півфіналісти Кубку – 1.75 балів;💡Чвертьфіналісти Ліги – 1.5 бала.💡Учасники Кубку – 1 бал.▪︎ Студентам, що отримали персональні трофеї в межах розіграшу Кубку, нараховується +0.25 до їхніх балів (окрім гравців, що вже мають максимум 2 бали за турнір).▪︎Гравці команд-учасників фіналу, півфіналу та чвертьфіналу що виступали лише один раз, отримують на 0.5 менше від зазначеного балу.▪︎Гравці команд-учасників фіналу та півфіналу, що не виступали жодного разу в Кубку, не можуть претендувати на отримання додаткових балів.▪︎В полі "ПІП та контакти особи, яка має оцінити Вашу діяльність" необхідно зазначити Цикалюк Давід Михайлович.У разі виникнення питань можете звертатися до @King_inTheNorth🗓ДЕДЛАЙН ЗАКРИТТЯ ФОРМИ: 11 червня, 23:59