Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ІБІС. Рибальство та туризм
Añadido 14 jul. 2024

ІБІС. Рибальство та туризм

@ibis_fishing
Número de suscriptores: 12 611
Fotos: 2,890
Videos: 731
Enlaces: 1,650
Descripción:
Твої хобі та цікаві історії починаються тут ❤️
Fuente

ІБІС. Рибальство та туризм | Допис від Павла Лясоцького 👇ЯК нарішати собі гарячої їжі на зимовій ри...

Logotipo de la comunidad de telegram - ІБІС. Рибальство та туризм ІБІС. Рибальство та туризм @ibis_fishing
2 460 Vistas/Alcance 2026-02-14 13:00 Mensaje №3904
Допис від Павла Лясоцького 👇ЯК нарішати собі гарячої їжі на зимовій риболовлі.Я лінивий риболов, який не хоче з собою тягати на риболовлю зайві речі, але і від якогось базового комфорту на зимовій риболовлі відмовлятись не хочеться. Базою мого комфорту на риболовлі в холодну пору - бути не голодним і мати достатній об’єм гарячих напоїв. Для напоїв тягаю термос об’ємом 1 або 1,3 літра, а ось питання їжі вирішував спочатку мінімалістично бутерами ,переважно з салом, яке з часом вже набридло.Потім почав брати термоконтейнер для їжі з різними гарнірами міксованими з мнясом))) і це був цілком ОК варіант якщо лише на себе одного розраховувати. Цієї зими часто буваємо на кризі компанією 3-4 людини і спочатку я експериментував з цанговим газовим балоном + пальником і пательнею.Але то все було дуже об’ємно, а в умовах морозу 15-18 градусів і вітру той газ в напів пустому різьбовому балоні не дуже і хотів горіти і зайняло це часу вдвічі проти звичайного, тож смажених сосисок ми з певною морокою таки зробили, а яйця взагалі вирішили не смажити. Пару останніх рибалок в таких умовах рятував запасний термос 1.3 літра з окропом, набір швидко супів, мівіноподібні макарони або кус-кус в стаканах.Об’єму термоса вистачає запарити 4 таких стакана, це набагато швидше ніж щось на сильному морозі і вітрі готувати, або кип’ятити на газу. Навіть в безкльов’я вже не здається таким страшним, коли ти поїв смачної, гарячої і може не зовсім корисної їжі. А якщо ви гурман і ті мівіноподібні речі вас не радують, то пачка сублімата + окріп дадуть вам гарячий борщ або картоплю з м’ясом і іншу екзотику типу супу том-ям з креветками, незважаючи на -17 і вітер…