Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хто ж так прокачує персонажа?
Añadido 06 ene. 2025

Хто ж так прокачує персонажа?

@hto_tak_prokachue
Número de suscriptores: 370
Fotos: 1,940
Videos: 266
Enlaces: 195
Descripción:
крадені меми
Fuente

Хто ж так прокачує персонажа? | Військова звітністьРозпіарена «новітня» система управління та звітност...

Logotipo de la comunidad de telegram - Хто ж так прокачує персонажа? Хто ж так прокачує персонажа? @hto_tak_prokachue
296 Vistas/Alcance 2026-02-18 07:48 Mensaje №2575
Військова звітністьРозпіарена «новітня» система управління та звітності Mission Control це добре, поки старший начальник не надсилає вам саморобний шаблон екселя, який потрібно щоденно заповнювати тими самими даними, але трішки в іншій формі. Це крім двох інших «звітів» в док файлі та в текстовому чаті.Будь-який військовий підтвердить вам, що в штабах надзвичайно люблять звітність. Скільки того, сього, що зробили, що не зробили. Будь ласка, ось форма на 9 00, на 12 00, на 15 00, ось на 18 00, ось на 21 00. Кожна різна для різних людей.Звісно, у цього всього є single source of truth, і старший начальник легко може отримати ту саму інформацію з тієї ж інформаційної системи, в якій уже ведеться вся діяльність підрозділу.На жаль, через асиметрію влади, нагорі є можливість не обтяжувати себе вивченням документації до різних програмних модулів, натомість просто перекласти цю відповідальність на підлеглих.Як ви можете здогадатися, ту звітність ніхто не читає, та не використовує для аналітики. Тому що, як і у випадку з брехливими доповідями, коли б хто дійсно захотів щось проаналізувати, то скористався б системами, які містять всі необхідні факти та виключають будь-які маніпуляції. Все вже зважено, поміряно, вирахувано та готове до споживання — бери і їж!В МО ймовірно знають про цю проблематику, звідси й плани з впровадження «цифрових офіцерів». Сподіваюсь, що ця ініціатива дійсно покращить ситуацію з передачею інформаційних потоків знизу нагору.Ну а поки що будемо перекидатися ексель файликами в вацапі.#арміяpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot