Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хто ж так прокачує персонажа?
Añadido 06 ene. 2025

Хто ж так прокачує персонажа?

@hto_tak_prokachue
Número de suscriptores: 370
Fotos: 1,940
Videos: 266
Enlaces: 195
Descripción:
крадені меми
Fuente

Хто ж так прокачує персонажа? | На фоні заяв Трампа про те, що "Росія допомогла США перемогти у Другій...

Logotipo de la comunidad de telegram - Хто ж так прокачує персонажа? Хто ж так прокачує персонажа? @hto_tak_prokachue
6 000 Vistas/Alcance 2025-01-22 19:59 Mensaje №2245
На фоні заяв Трампа про те, що "Росія допомогла США перемогти у Другій Світовій, заплативши за це 60млн життів", я вирішив проартикулювати свої спостереження.У корені конфлікту західних країн та РФ лежить фундаментальне протиріччя в уявленнях, яке місце в світі займає російська культура - в широкому розумінні слова.Якщо коротко, російські еліти бачать Росію як цивілізацію - культуру, що є реальною, самодостатньою, універсальною та широкою. Тобто що вона може продукувати глобальні цінності, глобальні сенси, бути противагою Заходу. Натомість Захід бачить Росію як одну зі складових самого себе. РФ аж ніяк не рівня США, але стоїть приблизно в одному ряду такими ж колишніми імперіями - Францією або Німеччиною. Відповідно, і заслуговує на значно більше поваги, аніж умовна Польща чи тим паче Україна. Нам як українцям таке бачення здається неймовірно проросійським. Коли Обама каже що РФ - регіональний лідер. Бо в цьому регіоні ми. Або коли французам ну дуже подобається дивитися russe балет, читати Булґакова, їсти чорну ікру та слухати Вертинського. Але росіянам це ще більш нестерпно. Бо французи в цей момент, як пише Аллен Безансон, їх сприймають як "ще одну провінцію Європи". Франсуа Олланд у своїх мемуарах пише, що це раніше СССР пропонував світоглядну альтернативу, альтернативний політичний устрій і міг бути глобальною ідеологічною силою, але тепер РФ "може мати" лише інтерес національний.Якби тільки РФ погодилися на статус регіонального лідера із національним інтересом, її б тут же "прийняли в сім'ю", але лише в колі рівних європейських держав. І певно тоді нас би вже не існувало. Але РФ із цією роллю погодитися не хоче, а хоче бути рівною Німеччині, Італії, Франції, Британії та США разом узятим (звісно з усякими шведами в довісок).Саме тому росіян зараз корьожить від заяв Трампа. Це не "росіяни допомогли виграти WW2", ніби як вони синок, який лише подає папі плоскогубці поки той лагодить авто. Це росіяни виграли війну, а американці весь час лякливо ховалися за спиною Людмили Павліченко.Тому ми постійно і спостерігаємо як західні політики демонструють "проросійську" позицію, а РФ від них тільки обурюється. Що з цим робити я не знаю, але найближчим часом цей конфлікт не дінеться нікуди.