Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - #будніейчара
Añadido 21 ene. 2024

#будніейчара

@hrweekday
Número de suscriptores: 866
Fotos: 144
Videos: 6
Enlaces: 260
Descripción:
Історії з рекрутингу. Поради для кандидатів та вакансії від перевірених компаній. Виникло запитання? 📲 Пиши мені https://t.me/yuliiaternova/
Fuente

#будніейчара | Чи варто писати рекрутеру після співбесіди?#співбесіда #фідбек У багат...

Logotipo de la comunidad de telegram - #будніейчара #будніейчара @hrweekday
357 Vistas/Alcance 2024-10-31 08:09 Mensaje №563
Чи варто писати рекрутеру після співбесіди?#співбесіда #фідбек У багатьох, напевне, була така ситуація, коли вас запросили на довгоочікувану співбесіду, а після неї рекрутер пропав 🥲 Чому так трапляється зі сторони рекрутера?💡 надто велике навантаження: інколи в роботі буває десяток вакансій та декілька десятків кандидатів одночасно. Навіть досвідчений рекрутер може «провтикати».💡затримка зі сторони хайрінг менеджера, на яку рекрутеру складно вплинути.💡не спрацювало нагадування/рекрутер пропустив його.*відкинемо крайнощі по типу безвідповідальності рекрутера. Але людський фактор ніхто не відміняв. Звичайно що рекрутер повинен слідкувати за тим, аби дотримуватись домовленостей. Що може зробити кандидат в такі ситуації:📨 в кінці співбесіди: завжди (!) запитуйте, коли можна очікувати фідбек після зустрічі. Особливо, якщо рекрутер сам цього не сказав. Якщо фідбек не надали вчасно, скільки разів варто нагадати про себе?📨 на мій погляд одне нагадування буде доречним [коли пройшов дедлайн].Якщо компанія в вас зацікавлена, вас будуть тримати в курсі навіть в тих ситуаціях, де затримка із фідбеком. Навʼязування в такому процесі зайві.📨 також варто написати, якщо у вас потенційно може змінитись статус, а саме: ви вже отримали офер від іншої компанії, але все ж зацікавлені отримати його і від цієї компанії.Як часто вам доводилось нагадувати про себе після співбесіди