Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дещо не цікаве у кіберспорті(Эхо)
Añadido 06 ene. 2025

Дещо не цікаве у кіберспорті(Эхо)

@houseofecho
Número de suscriptores: 60
Fotos: 1,610
Videos: 286
Enlaces: 257
Descripción:
"Though your beginning was small, yet your latter end should greatly increase." Job 8:7 https://konect.gg/echointhehouse
Fuente

Дещо не цікаве у кіберспорті(Эхо) | мабуть тянувся трішки довго цей постікАле мені здається вже часпісля в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дещо не цікаве у кіберспорті(Эхо) Дещо не цікаве у кіберспорті(Эхо) @houseofecho
127 Vistas/Alcance 2026-01-09 21:49 Mensaje №5774
мабуть тянувся трішки довго цей постікАле мені здається вже часпісля відкритої квали і то як ми там дуже жоско нічого не зробили нікуди не вийшли я впав в тільт. не знаю причину програшу 100%, але рішало те, шо за місяць чи за тижні 2-3 до цього ми граємо з 2 замінами(їм дякую шо відкликнулись). але як треба розуміти — грати з замінами, коли ти до цього пару місяців укладався і грав з 2 тіпами іншими, вчився отримувати з ними синергію а потім "хопа я не буду грать, бо..." і там причини серйозні дуже поставило мене в цьому сенсі у глухий кут.я думаю всі розуміють шо на українському ринку гравців(так я буду називати це так) мало нормально гравців, і особливо з досвідом. Ті, яких я знаю це або токсіки, або просто грають аби грати, або егоїсти, які вважають що вони кращі за інших.дуже довго вагався з рішенням, бо зараз саме правильно зупинити проект LAST ECHO, і спробувати йти далі... Але куди? Дуже багато думок і рішень, і поки знайдеш норм тіму з норм досвідом, фіг знаєш шо буде + ті ж самі відключення світла мішають.А якщо не розпустити команду, ті ж самі проблеми (але тут хоча б варіанти адаптацій є, бо в європі до сраки твої проблеми)мабуть зараз як кеп і сео приймаю тупе рішення, я буду пробувати трайаутити тіпів з укр, дивитися як воно буде на укр сцені, бо насправді найти моїх тіпів було трохи тяжче(бо вони не живуть в укр коммюніті, але всеодно сильні), і тому зараз буду шукати в "закоулках". можливо це поки last dance на прем'єрі і туріках, все залежить від чого відштовхуватись, але прикро признавати — LE зараз зовсім не в тому стані, щоб щось показати нормальне, бо решафли дають про себе знати і зараз треба дивитися на сезон. Дай Бог попадемо в топ-8 а там на квали, час потренуватися буде до 2 kickoff-у, але тут так сказать чудо.поки не прощаємся з ле братками, але хочу щоб ви знали шо на сердці і на душі, особливо якщо це твоя "дитина"