Fuente
Гордієнко | Починаю місяць безкоштовного піару фільму "Ти - космос" Для початку пр...
5 520 Vistas/Alcance
2025-11-13 13:54
Mensaje №159
Починаю місяць безкоштовного піару фільму "Ти - космос" Для початку пропоную вам глянути інтерв'ю з режисером Павлом Остріковим.Я сам фільм не бачив, але вже чув багато відгуків від людей, які бачили. Тож переконаний, що я точно не скажу, що це провал. (Огляд обов'язково зроблю коли подивлюсь)І якщо ви будете бачити, що я десь публікую пости про фільм, то це теж не за гроші. Я просто переконаний, що ми самі створюємо нову українську кіноіндустрію. Коли я в 2017-2021 створював контент на ютуб, то у мене не було великих ресурсів для розвитку, бо не було великого запиту на мій контент в аудиторії. Як тільки запит з'явився, я одразу зміг масштабувати свої проєкти і робити набагато крутіші речі. Так само і тут. Нам треба вирощувати своїх крутих режисерів. Якщо у Павла і команди вдасться гарний прокат, це гарантує нам його наступний проєкт. Приклад з минулого: Антоніо Лукіч, який був лише невідомим дебютантом з "Мої думки тихі", в результаті хорошого прокату за пару років зміг нам дати "Люксембург, Люксембург" і перетворився у можна сказати передового українського режисера (зараз, до речі, працює над третім фільмом)Тож я вірю, що якщо ми повіримо в наших дебютантів, то вони нам віддячать сповна.P.S. Фан-фект: я проходив проби на голос робота у фільмі і не пройшов. Але прийти на фільм все одно раджу))