Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Розмови про гобі
Añadido 26 may. 2021

Розмови про гобі

@hobbytalk
Número de suscriptores: 145
Fotos: 68
Videos: 6
Enlaces: 118
Descripción:
Ми полюбляємо варгейми, настільні ігри, мальописи, та аніме) Спробуємо розкриті ці питання як можливо глибше) https://youtube.com/channel/UC3Gy2TOHioqQKbHToQc29Lg
Fuente

Розмови про гобі | 13 квітня в Хмельницькому була презентація Макса Кідрука «Колонія». Ку...

Logotipo de la comunidad de telegram - Розмови про гобі Розмови про гобі @hobbytalk
82 Vistas/Alcance 2023-04-17 10:08 Mensaje №150
13 квітня в Хмельницькому була презентація Макса Кідрука «Колонія». Куди я дуже хотіла потрапити. Проте, я до останього моменту була впевнена, що у мене не вийде туди сходити, за однієї дуже неприємної обставини. Мені просто не було із ким піти🥲.Спойлер: я таки сходила, от тільки свою «Колонію» я на той момент дала уже почитати подрузі😅Саме тому, я залишилася без автографа і притомного фото (без книги було не зручно попросити про світлину🫠). Проте, я прекрасно провела свій час! Кідрук розповів про ідею виникнення «Нових темних віків»; провів екскурс по катастрофах, що спричиняються зміною клімату; потеревенькав про ChatGPT і Midjourney і навіть про Ілона Маска🤪Підсумуємо: час було проведено нереально круто; я невдаха, що пішла без автографа; у Маска не вийшло створити автопілот, що не потребуватиме водія, принаймні поки що.🤓P.S. Ось вам декілька знімків, а також я додам сюди свої світлини з презентації книги «Доки світло не згасне назавжди», де мені вдалося, і фото зробити, і автограф отримати.