Fuente
hexdrunker reflections | Що відбувається?Чесно кажучи, не закладав, що конфлікт Іран-Ізраїль мо...
11 200 Vistas/Alcance
2024-10-03 09:40
Mensaje №266
Що відбувається?Чесно кажучи, не закладав, що конфлікт Іран-Ізраїль може так впливати на крипту. Ще дуже давно писав, що відповідь від Ірану на ліквідацію ключових фігур Ізраїлем точно буде, питання лише коли і як. І от вона сталась, тому давайте розбиратись.▫️Позачора писав в скваді, що найбільший ризик в цьому конфлікті для нас це ціни на нафту. Але навряд країни сходу прям заблокують постачання до США, там далеко не всі підтримують Іран. Трохи натягнуто, як на мене, щоб це стало колапсом. ▫️Загалом, я передбачав корекцію і без цього інфошуму, та саме зняття рівня 62,320 зі сквізом нижче. Але закладав, що вона буде більш швидка, тобто зі швидким продовженням далі нагору. Прокинулись, а сквіз вже був і ми його перекрили. Або взагалі, що обмануть і не знімуть. ▫️Зараз ринок застряг перед черговою невизначеністю — яка буде відповідь Ізраїлю і які будуть наслідки. Я подивився трохи ютуб, історію Ізраїлю. Навіщо я туди пішов я не знаю. Думав, що зможу так зрозуміти, як на це реагувати. Але не зрозумів 🙂▫️Поки ми над 60к виглядає ОК. Але реакція на цю зону мені не дуже подобається і це через невизначеність. Хочеться думати, що ринок це "схаває" і ми підемо далі. Бо якось дивно, що ракети і по крипті прилетіли. Камон. ❤️Зараз:• no leverage, no margin trades, no futures trades;• чекати якогось сигналу, що ситуація вирівнюється, біток перекриває випадання, залітати в альту, яка зараз показує силу на продовження;• змінювати стратегію, якщо перехай на 65к був фейковим;ВисновкиДопоки ми вище 60к все в рамках початкового плану з корегуваннями на конфлікт. Якщо підемо нижче, максимум щоб я розглядав — 57к. Якщо ще нижче, можна казати, що імпульс фейковий і чекати на перелоу. Але поки такий варіант навіть розглядати не хочу, не логічно для мене.Сподівайся на найкраще, готуйся до найгіршого.