Fuente
hexdrunker reflections | Nado — шукаємо наступний LighterПоки ринок знаходиться в такій стадії,...
8 029 Vistas/Alcance
2026-02-09 15:44
Mensaje №2063
Nado — шукаємо наступний LighterПоки ринок знаходиться в такій стадії, найкраще, що можна робити - це фармити активності. Одна з таких активностей Nado, PerpDEX від команди Kraken з підтвердженим дропом за 6-8 місяців у токені блоксейна Ink (L2 від Kraken). Основну інформацію по проєкту можете глянути у DOUBLETOP, я ж розкажу чим мені подобається цей проєкт. Чим цікавий проєкт?- Закритий бета-сезон, доступ тільки по інвайтам;- Глибокий стакан, можна спокійно використовувати для основної торгівлі, але поки що тільки по мейджорам;- У блокчейна вже є своя працююча екосистема, де Nado основний PerpDEX з непоганими обʼємами, а Tydro - лендинг;- За Alpha фазу роздали NFT, котрі коштують зараз по $900, у SQUAD ми їх зливали по $1400.Як краще фармити?Для себе я виділив, що проєкт можна фармити у парі з Ethereal у пасивному режимі для додаткової дохідності, але в SQUAD ми фармимо і активно між 2-3 акками, тому тут ще не пізно. Також думаю буду відкривати і основні спекулятивні пози по мейджорам, тому що ліквідності тут дуже багато. Вам раджу не пропускати Nado, Ethereal, Pacifica та інші проєкти, які можуть вивезти цей рік, навіть якщо він буде супер ведмежим, тому ловіть інвайти:- Nado - https://app.nado.xyz/?join=vzqvyIW (будемо видаляти неактивних);- Ethereal - https://app.ethereal.trade/?ref=1YA41XUJLVKH;- Pacifica - https://app.pacifica.fi/?referral=doubletop;Нагадую, вже завтра пройде перший практичний стрім по PerpDEXам, де розкажемо про різні стратегії фарму - тому не пропускайте❤️❤️❤️