Fuente
hexdrunker reflections | Апдейт по риночкуНарешті, зранку першим ділом хочеться подивитися на г...
10 700 Vistas/Alcance
2026-01-06 15:10
Mensaje №1974
Апдейт по риночкуНарешті, зранку першим ділом хочеться подивитися на графіки! Ринок виправдовує всі очікування, easy mode триває, а біток очікувано закрив вчорашній день вище 93576 — вище всіх попередніх закриттів поточного накопичення і рівня річного відкриття 2025.Що далі?У нас все так само є 2 сценарії, описанні тут. Я все так само ставлю на 2 сценарій (пробій 94к і похід вище), і 5-10% залишаю на те, що ми закатаємося нижче і цей пробій — фейк. Тоді треба буде просто закрити всі позиції по маркету і чекати, поки ми знімемо рівні в районі 80к. Але це дуже малоймовірно. Не очікую тривалої консолідації від бітка на цих рівнях Дивіться 2 скріншот. Всі виходи вгору з консолідацій, після того як ми закривали денну сесію вище рівня опору, супроводжувалися майже моментальним продовженням імпульсу. Максимум 2-3 дні консолідації.На що дивлюсь зараз?Розглядаю можливість зайти кудись в пробій, адже багато монет наблизилися до своїх зон опору. На такому ринку важливіше знайти хороший трейд, ніж просто вмазатися аби куди на самих хаях. Не поспішайте, не жадічайте і все буде ок.По поточним позиціям — без змін, тримаю з таргетами вище. Keep pushing 🎉