Fuente
hexdrunker reflections | Lighter TGE: мій плейбукПроєкт відпрацьовували пів року, було витрачен...
7 890 Vistas/Alcance
2025-12-28 13:10
Mensaje №1949
Lighter TGE: мій плейбукПроєкт відпрацьовували пів року, було витрачено багато сил і часу, тому важливо забезпечити собі гарний execution, щоб не повторилась історія з Plasma. Адже продавши дроп по 2 долари або по 6 - різниця в 3 ікси на ваш результат піврічної роботи.Зробив таку табличку для скваду і вирішив з вами поділитись, тож чекаю на ❤️.Висновки:- Хороший проєкт, з зрозумілим value та реальними доходами- Гарна команда, фаундер, технічний стак, непогані інвестори- Має бути хороша токенаміка (офіційно ще не обʼявляли)- Я вважаю, що справедлива ціна в районі 3.5 лярдівМій плейбук:- Зараз тягну ставку більше 2 лярдів, з конвікшеном, що TGE цього року- Спробую продати 50% дропу в районі 3.5 лярдів- Потім шукатиму відкуп нижче 3 — можливо, в районі 2.5 або близько до цього, з ціллю продати в зоні 3.5–4.Ідея в тому, що всі топові перпдекси, які виходили в різний час і на різному ринку – показували хороший ПА зі старту, а тут ще й величезне бажання всіх продати токен та шортити його. Також вірю в гарний ринок на початку січня, а найбільш хайповий токен на зараз - $LIT, тому думаю там і буде вся увага. 👍